Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek folyamatosan rémálmai vannak és rettenetesen lestrapálják őt. Nem engedi, hogy segítsek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nemépp álom most az élete(nem részletezem, de sokminden rossz szegénykémnek most egyszerre). Próbálok mellette állni mindenben, de nehezen megy, mert én pont egy csökönyös, önfejű típus vagyok. Próbálok változni persze és egyre jobb vagyok :)

Mostanában, ugy 2 hete viszont folyamatosan rémálmai vannak, nem tud/mer aludni. Fáradt folyamatosan, szinte mint egy élőhalott. Alig eszik. Rengetegszer sír, sokszor ott sem vagyok(nem egy suliba járunk, csak délutánonként talizunk) de ha ottvagyok próbálom vígasztalni. Már végképp nem tudok tegyek. Nem engedi, hogy segítsek, nem beszél róla senkinek, teljesen elzárkozik mindenkitől. Nem tudom mit tegyek. Tudok ajánlani valami konkrétat? (orvoshoz nem engedi, hogy vigyem)

17/F, ő 16/L


2010. jún. 9. 16:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarlak megsérteni de egy kicsit önző a csajod- A te életed is tönkreteszi ezzel. Én nem bírnám ezt örökre. Ha nem kér segítséget akkor nem tudsz mit tenni. Tudom most nem így gondolod de egí idő után meg fogod unni és keresel egy vidámabb lányt. Tapasztalatból mondom. Az én szüleim is borzalmasak, ez még nem ok a rémálomra. Ha nem akrja a segítséged akkor hagyjon téged béékén és ne rontsa el a te fiatalságod is. Ezt a kérdést mutasd meg neki. Egy fiúért kapkodnának a lányok aki ennyire törődik ő meg nem becsül eléggé.
2010. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

amikor még nemtudtam, hogy mi pontosan a helyzet én is leszidtam, kiabáltam vele. ezzel csak rontottam a dolgon és nagyonnehezen tudtam újra visszaszerezni.

nem akarom a magánéletét a világhálón kiteregetni. a lányeg úgyis az, hogy hogyan segíthetek neki. elég ha annyit tudtok, hogy nem csoda, hgy így viselkedik, mert nagyonrossz élete van. konkrét dolgokat szeretnék, hogy mit tehetnék, hogy megnyugtassam, javítsak a helyzeten, mert már nemmehet sokáig ez. csak idő kérdése, és teljesen kimerül és kórházba kerül, de ezt meg akarom előzni!

2010. jún. 9. 16:36
 13/28 A kérdező kommentje:
én szeretem őt, nemhagyom el csak azért mert el lett b@szva az élete(már bocs, de így van). ennyi az egész. bármiben kitartok mellette, mert 1. megérdemli(és lehet, hogy csak elfogult vagyok, de én így gondolom) 2. ha elhagynám, csak rosszabb lenne minden, amit nem tudnék elviselni 3. ő alapjáratban vidámlány, de mostanában nagyon elfajult a helyzet
2010. jún. 9. 16:39
 14/28 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni ha ő nem hagyja. Mi meg nem ismerjük, nem vagyunk a helyében. Hidd el, nem őt fogod örökre szeretni. Amikor meg csajk sajnálatból vagy vele az már nehéz helyzet lesz.
2010. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
De legalább olyan szinten elmondhatnál valamit, hogy más fiú, vagy suli, vagy ilyesmi, úgy jobban tudnánk tippeket mondani...
2010. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz rajta segíteni, ha elzárkózik. amit tehetsz az az, hogy mellette vagy. mást nem tudsz tenni. várd meg míg megnyílik neked. mondogasd neki, hogy szereted és te vigyázol rá és senki sem bánthatja. és mond meg neki azt is, hogy a nap bármely percében hívhat téged.

van olyan ember aki nem beszél. vagy olyan aki igen. van olyan akinek egy ölelés felér ezer szóval, és van akinek egy szó felér ezer öleléssel.

szóval... hát... csak legyél vele :)

L/18

2010. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

a szülei nem törödnek vele kiskora óta, mind2en magukkal voltak elfoglalva és rajta csattant az ostor mindig. néha szószerint, mert sokszor megverték jogtalanul. suliban nehezen teljesít, emiatt is bántják őt. a barátnői elárulták őt. nagyon csúnyán becsapták, évekig álltatták, közben csak hazudtak. hazugságokkal lett vádolva. stb.

Igazából az lenne a kérdés, hogy ÉN mit tehetek érte? szülein természetesen kizárva..

2010. jún. 9. 20:34
 18/28 A kérdező kommentje:
Ma megint nagyonsokat sírt...vészes a helyzet, hozzám jött át, de már amikor megjött zokogott és az arcán pofonnyom volt. Csak azt sírta h "anyu megütött" és legalább 45percbe telt mire sikerült rendesen megnyugtatnom...Nagyon le van már gyengülve. Elöző este is rémálmai volt, írtó álmos szegény, teljesen le van strapálva, de nem tudok mit tenni..
2010. jún. 10. 18:28
 19/28 anonim ***** válasza:
Es pl Nagymamajahoz se tud koltozni? Csak legalabb annyival lenne konnyebb, hogy a szulei nem terrorizaljak :/
2010. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom, hogy egy Freddy Krueger viccet akartam benyomni,de meggondoltam. Inkább kérdezek. Magadhoz nem tudod költöztetni? Vagy más rokon?
2010. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!