Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek folyamatosan rémálmai vannak és rettenetesen lestrapálják őt. Nem engedi, hogy segítsek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nemépp álom most az élete(nem részletezem, de sokminden rossz szegénykémnek most egyszerre). Próbálok mellette állni mindenben, de nehezen megy, mert én pont egy csökönyös, önfejű típus vagyok. Próbálok változni persze és egyre jobb vagyok :)

Mostanában, ugy 2 hete viszont folyamatosan rémálmai vannak, nem tud/mer aludni. Fáradt folyamatosan, szinte mint egy élőhalott. Alig eszik. Rengetegszer sír, sokszor ott sem vagyok(nem egy suliba járunk, csak délutánonként talizunk) de ha ottvagyok próbálom vígasztalni. Már végképp nem tudok tegyek. Nem engedi, hogy segítsek, nem beszél róla senkinek, teljesen elzárkozik mindenkitől. Nem tudom mit tegyek. Tudok ajánlani valami konkrétat? (orvoshoz nem engedi, hogy vigyem)

17/F, ő 16/L


2010. jún. 9. 16:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
sztem esetleg annyit tehetsz h elviszed vhova sétálni, futni úszni v vhova. a lényeg h mozogjon és fáradjon el hátha akkor nem fog álmodni. persze ez egyáltalán nem biztos:S
2010. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

magamhoz szívesen hoznám (albérletben lakok, mert Debrecenben lakok, de Tatabányán van a sulim, meg ő is) semmi akadálya nem lenne részemről, de a szülei nem hiszem, hogy engednék, őst biztos. A nagyszülei már nem élnek..:S Meg annyit is alig mer megkérdezni tőlük, hogy nálam aludhat e(egyszer kérdezte, de akkor is szabályosan fél tőlük, és nem is engedték meg). Szóval nemis merné megkérdeztni.

Viszont ez a kifárasztos módszer jó ötlet, kicsit aljas talán :) de lehet, hopgy beválna..:D

2010. jún. 11. 16:26
 23/28 anonim ***** válasza:
de nagy problémájuk van 16 évesen egyeseknek...hűha, rosszat álmodunk és szar az életünk? HÚZÁS TANULNI ÉS NEM PICSOGNI, HOGY LEGYEN MIT ZABÁLNOD HA FELNŐTTÉL
2010. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

esetleg a lány nem tud szólni az osztályfőnökének? mert ilyenkor jöhetnek az eljárások a szülő ellen. bár akkor állami gondozásba kerülne a legrosszabb esetben. szóval ez sem megoldás...

még két évet nem tud kihúzni otthon? és akkor végleg hozzád költözhetne.

de igazából a lány gondjára még nincs semmi megoldás... amint nagykorú lesz onnantól kezdve azt csinál amit akar. de még...

2010. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Apropó zabálás... Eszik ő rendesen? Változatos, rendszeres, elegendő, nyers növényi is, cukor is, hús is (ok, van akinek nem kell mind, de kezdetnek jobb a teljes)


Nem móka, nekem is előkerült a józan eszem, amikor ráálltam a rendesen evésre. Persze aztán le is kell melózni, ami újabb adag örömhormon :)

2010. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Az is gond... Emiatt az egész stresszes helyzet miatt van amikor napokig nem eszik..én tuszkolok le a torkán néhány falatot, akkor rákap és megeszik egy szenyát, de ha nagyobb vitája van a szüleivel az étkezései is teljesen felborulnak.
2010. jún. 11. 17:39
 27/28 anonim ***** válasza:
Legjobb az lenne, ha felfogná, hogy hatalmában áll kilépni a szituból. Akár lelépni, akár a fejében lemászni a marhaságokról. Személyes tapasztalat. A "ne etesd a trollt" mondás szépen működik a hétköznapokban is. Kezelhetetlen emberekkel egyszerűen fel kell adni a küzdelmet. Nem kell a győzelem, még az erkölcsi se. Ne folytassuk, ne hagyjuk abba. Semmi. Beszéljen. Aztán vagy sose lát, vagy nem azzal beszél, akivel eddig beszélt, mert az már nincs többé, a múltban maradt... Fene nagy önérzet nélkül igen jól át lehet látni a szitán, és rögtön nem a nagy megmondó szerepét játssza az ember. Az a pofon is mit árt? Fáj egy ideig és elmúlik? Látszik és bemutatja a családot mindenkinek? Ki problémája? Kinek kellene megoldani? Ha 8 napig ott van, akkor kinek lenne kutya kötelessége tárgyalásra vinni? Kilátástalanság csak a fejekben létezik. Önkorlátozó, önsanyargató, ostoba vakhit, ami nem engedi, hogy átlássa a saját helyzetét. Nem egyszerű :)
2010. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Nem kéne szidni már nem azért..

Meg amúgy se a véleményedet kértem a helyzetről, hanem azt, hogy én mit tehetek. Erre pedig nem tudsz válaszolni, szóval nemis kéne írni.

További válaszokat még mindig várok. Ma is sírt egy kicsit, bár kevesebbet, de végig olyan szótlan volt mint még soha.

2010. jún. 11. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!