Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak én vagyok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én vagyok túl naív? A párom minden este beszélget egy nővel, és hazudik róla :O

Figyelt kérdés

Tehát, 4 éve vagyunk egyutt, mostanában voltak bizalmi gondjaink. Távkapcsolatban vagyunk 2 éve. Egy nap mior jött hozzám azon kaptam magam hogy az összees hivása ki van törölve attól a naptól kezdve amióta nálam van. Oké, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de amikor ismét találkoztunk 3 hét mulva, ismét ezzel szembesülök. Nagyon furta az oldalam, hát megkérdeztem, ő csak legyintett. Aztán engem nem hagyott nyugodni es a facebokjára felléptem, ahonnan szinten minden ki volt törölve. Az egyik barátjával folytatott chatelésből am kiderult hogy valóban beszélget valakivel. Előszedtem es elmondta hogy csak barátok nincs köztuk semmi csak kitörölte, hogy ne legyenek további gondjaink.Engem nagyon fel zaklatott amiért kitörölte, mert edig sosem törölt ki semmit. Igy hát megkértem ne titkolozzzon többet ha elmeletileg nincs oka rá.S aztmondta, nemcsak, hogy titkolni nem fogja de nem is fog az illetővel beszélni.Én viszont erre nem kértem, csak arra ha beszélnek ne titkolja. Errefel mikor ismét találkozunk azzal szembesulok, hogy minden egyes este fel órátol 1 oráig terjedő beszélgetéseik vannak. Rákérdeztem,anélkul hogy tudna, hogy én tudom, letagadta, és ezelőtt mig távol voltunk azt mondta, hogy nem akarja hogy ne bizzak benne es legyek nyugodt mert nem beszégetnek. Természetesen, én mást nem láttam csak a hivasok időtartamát, se egy fb chat se sms semmi, mert mindent eltuntetett ami áruulkodna arról hogy miről is tudnak annyit beszélgetni, amit nekem nem szabad lássak. Annyit vettem még eszre egyszer hogy a nő reggel 8 után már irt neki egyszer, tehát 100% hogy irásban is beszélgetnek. A párom tagadja, hogy nem volt semmi es nemakar elvsziteni es mosmár tényleg be fejezi vele, csak azért hazudott megint mert ő féltékeny tipusnak tart.. holott szerintem én nem vagyok az, csak ha tényleg adnak rá okot is.


Most teljesen a bizalmat el vesztette, mert ha láttam volna, hogy miről beszélgetnek akkor nyugodt lennék, ha tényleg csak barátok, de minden üzenetet eltünttett :(


Szeretem őt, viszont nagyon haragszom rá, könyörög hogy ne haggyam el de aggaszt nagyon hogy miért nem szabad nekem lássam azt ha tényleg csak barátok?:(



2018. márc. 8. 11:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a társadnak nem működik a távkapcsolat. ha nem tudsz benne bízni (amire van okod), nincs értelme folytatni.
2018. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%

Egyrészt, még ha csak barátok lennének is, akkor sem normális a mindennapos beszélgetés köztük, úgy, hogy az egyiknek párja van.

Másrészt viszont, hetero férfi és nő között csak a legritkább esetekben van igazi barátság, úgy, hogy mindkét fél pusztán barátságot akar.

2018. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%

Már az érdekes, hogy miért tudtál beléni a telójába és facéjába.


A 3 hetenkénti találkozást nem nevezném "eggyütt vagyunk"-nak, valszeg ő is így gondolja, ezért ismerkedik másokkal.


Ha komoly lenne a kapcsolat, akkor 4 év alatt már léptetek volna, hogy fizikailag közelebb legyetek egymáshoz.

2018. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
52%
Ő hazudik, te meg a holmijában kutatsz. Megérdemlitek egymást!
2018. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
Dobd ki
2018. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Anyagi gondok miatt nem tudunk összeköltözni,és nem kutakodnek a telefonjába ha nem érezném hogy hazudik. Leges legelőszőr nem kutakodtam, csak fel akartam hivni valakit a telefonjárol és igy akadtam rá.
2018. márc. 8. 13:00
 7/38 A kérdező kommentje:
Az illető ugyanabba a városban tanul egyetemen mint én, sőt, évfolyamtársam
2018. márc. 8. 13:01
 8/38 A kérdező kommentje:
Ezért nem hinném, hogy közelebbit keresne
2018. márc. 8. 13:02
 9/38 anonim ***** válasza:
75%

jaj de ismerős szitu


hát velem is beszélgetett kb. 1 évig így egy faszi, miközben párkapcsolatban élt, titokban persze.

volt, hogy éjjel, miközben a nője mellette aludt, volt, hogy hétvégén, mikor külföldön voltak bulizni, de legtöbbször nappal.

velem úgy beszélgetett, hogy mikor a nője megtudta a dolgokat, érték meglepetések.


minden ilyen eset legyen rohadtul gyanús.


ha a pátod, akkor miért dumálgat bizalmasan más nővel?

igen, ez a faszi is azt kamuzta a nőjének, hogy ami velem volt, az számára semmit nem jelentett, csak őt szereti.


nekem meg olyanokat mondott, hogy total boldogtalan, nem bírja a nőt elviselni, agyal a szakításon.


én a helyedben szakítanék.

most.


teljesen egyértelmű, h. átver, ez ugyanis érzelmi megcsalás, nemcsak a dugás számít megcsalásnak.

és az is egyértelmű, h. vmiért nem boldog veled, vmi hiányzik nekui, amit kívülről próbál meg pótolni.


amúgy meg ha eszed van, lebuktatod vhogy.

kémprogramot szerelj a gépére, a törölt beszélgetéseket face-en vhogy vissza lehet állítani állítólag.

legyenek bizonyítékok a kezedbe.

és senkire ne halélgasss,aki szerint paranoid pitsa vagy, és tr vagy a hibás, mert szimatolsz.

téged éppen csúnyán átvernek, és jogod van tudni, mi folyik a hátad mögött.

a pasid úgysem fogja megmondani az őszintét, én a helyedben nem faggatnám, hadd cseteljen tovább.

te meg vhogy szerezd meg a csetbeszélgetéseket, lásd a saját szemeddel, bakker.

2018. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
24%

Ezt nem értem. Te minden egyes találkozásnál a telefonját meg egyéb privát cuccát vizslatod? Nem vagy normális. Jó, most értem, van némi okod a bizalmatlanságra, de a te kutatási mániád hamarább kezdődött, mert azért vetted észre, hogy az utóbbi időben törölget mindent. Szóval te már eleve bizalmatlan voltál, ellenőrizgetted.

Most biztos, hogy van neki más, lehet nem csak beszélgetnek, hanem találkozgatnak is. Egészen egyértelmű, hohy van vaj a füle mögött.

Te meg szedd össze magad, mert így nem lehet egy kapcsolatot folytatni, hogy non-stop kutakodsz meg kérdőre vonsz. Én a srác helyébe már kivágtalak volna.

2018. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!