Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak én vagyok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én vagyok túl naív? A párom minden este beszélget egy nővel, és hazudik róla :O

Figyelt kérdés

Tehát, 4 éve vagyunk egyutt, mostanában voltak bizalmi gondjaink. Távkapcsolatban vagyunk 2 éve. Egy nap mior jött hozzám azon kaptam magam hogy az összees hivása ki van törölve attól a naptól kezdve amióta nálam van. Oké, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de amikor ismét találkoztunk 3 hét mulva, ismét ezzel szembesülök. Nagyon furta az oldalam, hát megkérdeztem, ő csak legyintett. Aztán engem nem hagyott nyugodni es a facebokjára felléptem, ahonnan szinten minden ki volt törölve. Az egyik barátjával folytatott chatelésből am kiderult hogy valóban beszélget valakivel. Előszedtem es elmondta hogy csak barátok nincs köztuk semmi csak kitörölte, hogy ne legyenek további gondjaink.Engem nagyon fel zaklatott amiért kitörölte, mert edig sosem törölt ki semmit. Igy hát megkértem ne titkolozzzon többet ha elmeletileg nincs oka rá.S aztmondta, nemcsak, hogy titkolni nem fogja de nem is fog az illetővel beszélni.Én viszont erre nem kértem, csak arra ha beszélnek ne titkolja. Errefel mikor ismét találkozunk azzal szembesulok, hogy minden egyes este fel órátol 1 oráig terjedő beszélgetéseik vannak. Rákérdeztem,anélkul hogy tudna, hogy én tudom, letagadta, és ezelőtt mig távol voltunk azt mondta, hogy nem akarja hogy ne bizzak benne es legyek nyugodt mert nem beszégetnek. Természetesen, én mást nem láttam csak a hivasok időtartamát, se egy fb chat se sms semmi, mert mindent eltuntetett ami áruulkodna arról hogy miről is tudnak annyit beszélgetni, amit nekem nem szabad lássak. Annyit vettem még eszre egyszer hogy a nő reggel 8 után már irt neki egyszer, tehát 100% hogy irásban is beszélgetnek. A párom tagadja, hogy nem volt semmi es nemakar elvsziteni es mosmár tényleg be fejezi vele, csak azért hazudott megint mert ő féltékeny tipusnak tart.. holott szerintem én nem vagyok az, csak ha tényleg adnak rá okot is.


Most teljesen a bizalmat el vesztette, mert ha láttam volna, hogy miről beszélgetnek akkor nyugodt lennék, ha tényleg csak barátok, de minden üzenetet eltünttett :(


Szeretem őt, viszont nagyon haragszom rá, könyörög hogy ne haggyam el de aggaszt nagyon hogy miért nem szabad nekem lássam azt ha tényleg csak barátok?:(



2018. márc. 8. 11:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
96%

#9-el egyetértek, kivétel a lebuktatás. Ha jogos a bizalmatlanság, felesleges lebuktani, elég szakítani.

A kémprogram telepítése pedig bűncselekmény.

2018. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos átéltem ugyanezt. Szakíts vele, ha törölgeti az üzeneteket, akkor már régen baj van. Nem kell ide nagy lelkizés, tagadni fog a végsőkig. Ne legyél buta, vedd észre, hogy mást keres.
2018. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%

ne oltogassátok már a kérdezőt, hogy milyen bizalmatlan, meg minek vizslatja a pasiját.

minden oka megvan rá!

mégis ti hogyan tudnátok bízni ezek után a fickótokba?

amikor velem kavart az a párkapcsolatban élő pasi, arra gondoltam, egyrészt milyen hüye vagyok, h. megsajnálom, miszerint szar a kapcsolata, mégsem szakít, és milyen naiv a nője, hogy nem sejti, mi folyik a háta mögött.

nekem szerelmes dalokat és romantikus üzeneteket küldött, és a nője semmit nem vett észre 1 évig.

nagyon durván át lehet ejteni embereket, és azt mondom, mindenki inkább gyanakodjon, vizslasson, derüljenek ki ezek a dolgok.

nem is gondolnátok, hány olyan pasi képes erre, akik amúgy csendesek, visszahúzódóak, a szemetekbe néznek, állítják, hogy ők aztán soha, közben meg kibeszélnek titeket meg a kapcsolti problémáitokat egy másik nőnek.

és ha az a másik nő meglesz nekik, akkor dobnak titeket, vagy párhuzamos vszonyokat tartanak fenn.

legyetek résen! ezt a legjobb szándékkal mondom.

2018. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi válaszokat.:) És igen, néha énis arra gondolok mikor a telefonjahoz nyulok, hogy "Istenem mit csinalok, ez teljesen beteges" de ismerem, es érzem, hogyha hazudik valamiről.
2018. márc. 8. 13:39
 15/38 A kérdező kommentje:
Ha tudom, hogy hazudik, muszáj látnom mi történik a hátam mögöt.
2018. márc. 8. 13:40
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megvan rá az oka, de pont ezért már levonhatta volna a következtetést, hogyha 1.nincs titkolni valója, nem törli ki. 2. Minden napos telefonbeszélgetések pláne az ellenkező nemmel az nem barátság. Pont ezért is alakult ki a bizalmatlanság, de valahogy mégis ketelkedik benne. A kerdező most abban a szakaszban van, hogy nagyon jól tudja, hogy valami nem stimmel, de valahol mégis tagad, mert el akarja hinni, amiket a srác mond. És csak kutat szültelenül, minden egyes találkozásnál felforgatja a pasi cuccait, hogy legyen mar valami végre ami egyértelmű. Ennek meg így semmi értelme. Ez tök gáz, hogy még az is le van ellenőrizve, hogy hány perceket beszél a másik. Így nem lehet folytatni egy kapcsolatot, hogy állandóan ezen kattogjon az ember agya, és az legyen az első, hogy végigcsekkolom.

Ha nem tud bízni, amire ráadásul minden oka megvan, akkor szét kell válni. Ez van. Nem kell egyértelmű bizonyíték után kutatni, ez a dolog már így is halott.

2018. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nézd, egyértelműen adott okot rá, hogy a bizalmad elvesszen. Viszont az nem jogosit fel, hogy állandóan nézegesd a dolgaid. Meggyőződtél róla, hogy hazudik (megigérte, hogy abbahagyja, nem tette... tömören: HAZUDOTT)


Ezen a ponton szerintem nem tovább kell nyomozgatni, hogy meggyőződj további bűnösségéről vagy hátha "kijavitja" eddigi tetteit.

Nekem most le kell ülnöd, hogy te ezzel a bizonytalansággal, a bizalmad elvesztésével képes vagy-e elszámolni.


Én voltam a helyedben. Meg is csaltak. Adtam esélyt neki, azt is eljátszotta. Én is kutakodtam utána napi szinten, csak még jobban megbizonyosodtam róla, hogy milyen mély hazugságokkal teli kettős életet él. Egy ponton abbahagytam a kutakodát. Minek?! Inkább szakitottam, mert ebbe a kételkedésbe belebetegedtem konkrétan.

2018. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
#16 Igazad van, ezt jól leírtad, egyetértek veled. Nagyon hasonló helyzetben vagyok mint a kérdező, bizalmatlanság, titkolózás, hazudozás, stb....és igen, szét kell(ene) válni, DE, 4év elég hosszú idő, ahhoz, hogy valaki "csak úgy" kilépjen a kapcsolatból és azért kutakodik, nyomoz, ellenőriz mert amíg nincs "bizonyíték" addig reménykedik, hogy tényleg barátok csak. Holott én is és a kérdező is valahol tudja, hogy ha így lenne akkor nem titkolná el a dolgokat. A bizonytalanság az, ami felemészti az embert. Ha ki kell derülnie bárminek, akkor derüljön ki végre és akkor fog tudni szakítani. Legalábbis én így érzem, addig nem tudom elhagyni, míg nincs egyértelmű, félreérthetetlen "bizonyíték", hogy több van köztük mint barátság.
2018. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, hanem egy kalap fos, és melléddug a hátad mögött, megnyugodhatsz.
2018. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
18-as, sajnálom hogy te is ebben vagy:/ es igen, ugyanigy érzzek én is.
2018. márc. 8. 18:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!