Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavarna ha sem Valentin napra, sem pedig nőnapra nem kapnátok semmit a párotoktól?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatról van szó, 3 hónapja vagyunk együtt. Jól megvagyunk eddig, tényleg semmi rosszat nem tudok rá mondani, viszont kicsit furcsának tartom, hogy egyik napon sem mondott még csak 2 szép szót sem. Egyetértek azzal a véleménnyel is, hogy ha szeretünk valakit, akkor ne csak ilyen napokon adjuk tudtára, hogy fontos nekünk, sőt nem tartom olyan kimondottan fontosnak a Valentin napot sem. Nem vagyok az a típus, aki elvárja, hogy ékszerrel vagy bármi más drága dologgal lepjék meg, nem is erről van szó, viszont örültem volna, egy szál virágnak vagy egy tábla csokinak. Én vettem neki ajándékot Valentin napra, mivel szinte biztos voltam benne, hogy ő is készül majd valamivel, mikor átadtam neki elég ciki volt, látszott rajta, hogy kicsit kellemetlenül érezte magát, ami rám is igaz volt. Gondoltam, hogy majd legalább nőnapra felköszönt, de tévedtem. Meg akartam neki ezt valahogy említeni, de nem tudtam hogy tálaljam a dolgot, féltem, hogy vita lesz a vége...azt pedig nagyon nem szerettem volna. Nem vagyok vérig sértődve, nem olyan fontos ez, mégis kicsit rosszul esett. Más párja is hasonlóan viselkedik?

2018. márc. 8. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az embereket általában nem is az zavarja, hogy nem kapnak valamit, hanem az, hogy a másikban nem kelt érzelmet egyáltalán a dolog. Tehát itt nem is magáról az "ünnepről" van szó, hanem arról, hogy nem kap az alkalmon, hogy kedveskedjen. Engem speciel nem zavar, általában el is mondom, hogy engem ezek kicsit sem érdekelnek, egyrészt azért, mert nem várom el mástól, hogy minden kis esemény miatt ugorjon, másrészt pedig nem akarom, hogy költekezzen. Bár az én páromat egy cseppet sem zavarja és hordja a színes gazokat tonna számra. Nem minden esetben nézem jó szemmel, ugyanis nem egyszer előfordult, az is hogy megbántott, tehát ezért sem nagyon veszem figyelembe ezeket a "napokat". Attól, hogy bármilyen ajándékot hoz, attól még fáj egy-két dolog. Vannak olyan dolgok, amiket a tárgyak nem tudnak helyettesíteni.
2018. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Zavarna. Szerintem ha nem is vesz semmit, azért egy kapcsolatban alap figyelmesség lenne legalább szóban megemlékezni róla. Én leülnék vele megbeszélni, mert valószínűleg eltérő az értékrend.
2018. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel se a Valentin nap se a nőnap. Nem tartjuk ezeket az ünnepeket. De ha ez Neked fontos, akkor mindenképp szólj a barátodnak! Friss kapcsolat, még ismerkedtek egymással, most alakítjátok ki a közös szokàsokat. Mégis mikor szólnál, ha nem most?
2018. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem jól esik ha gondol rám, és szeretem a virágokat. De idén pl párom nőnapra vett egy cipő ápolót, mert állítólag nem talált semmilyen szép virágot, de emiatt meg panaszkodtam, hogy elfogyott. XD


Én ennek is örültem, kicsit vicces volt, de a maga módján kedves szándék. Én szóvá tenném, ha nem gondolna rám, még felköszöntés szintjén sem, mikor tudja, hogy nekem fontos. Nekem például a névnap huszad rangú, páromnak fontos, ezért miatta emlékszem az övére (másokéra nem, de az övére igen). Szerintem beszéld meg vele, nem hiszem, hogy ez gondot jelent.


N

2018. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"3 hónapja vagyunk együtt"

most komolyan, azt várod, hogy már most elhalmozzon ajándékokkal? az is lehet, hogy nem tudta, hogy nőnap van (csak kíváncsiság kedvéért, te tudod mikor van férfi nap???)

Az sem biztos, hogy ő hivatalosan "jár veled"

2018. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

3 hóbap után ezen nem kellene megsértődnöd.

Én 10 év alatt sosem kaptam tőle ezekre az alkalmakra semmit. Szülinapkor, vagy karácsonykor mindig volt ajándékozás, de csak akkor. 6 éve voltunk együtt, amikor MEGKÉRTEM, hogy a 6. évfordulónkra vegyen már nekem egy csokor virágot. Épp a tescoban voltunk és megtetszett ott egy csokor rózsa. Megvette. Akkor mondtam, hogy a sok kacat helyett néha vehetne virágot. Azóta néha kapok a szülibapomra.

Beszéld meg vele. Komolyan! Menj oda hozzá és mond el, hpgy legközelebb egy szál valamilyen gazt szeretnél nőnapra. Azt is kérdezd meg egyúttal, hogy szeretné-e ünnepelni a valentin napot? Lehet, hogy hülyeségnek tartja, lehet, hogy csak korainak gondolta most még. Vagy elfelejtette.

2018. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!