Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jól keresnétek, elkérnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól keresnétek, elkérnétek mindennek a felét a párotoktól?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a párotok keresne x-et, ti pedig 5x-et, elkérnétek tőle az albérlettől az élelmiszeren át az esetleges elromlott háztartási berendezésekig mindennek az árát? Akkor is, ha neki akkor nem marad pénze, és nem tud megtakarítani?

Vagy keresetarányos külön kassza?


2018. febr. 23. 09:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Keresetarányosan külön kassza.
2018. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Ebben az esetben nem. Azt viszont nem szeretném ha pont ezért ez alap elvárás lenne.
2018. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Szegeny alig keres, nem lenne pofam otszoros keresettel penzt kerni! Legyel szolidarisabb!!
2018. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Ebben az esetben nem, legfeljebb részarányosan.

N

2018. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
A keresetaranyos külön kasszanak mi a lényege ??
2018. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 Az kb olyan mint az egykulcsos adórendszer. Pl. mindkettőtök a keresetetek X%-át adja be a közösbe. Az X értéke mindkettőtöknél egyforma.
2018. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Tegyük fel én 500 ezret ő meg 100 ezret keres.


Ha reálisan nézem, ilyen fizu mellett valószínűleg van már egy lakásom, valami hitelem, rezsit amúgy is fizetek, meg kaját is. Tehát szerintem ebből olyan 200-250 ezret így is úgy is elköltök.


Ennek fényében is marad 250 minden másra, szóval tőlem megtarthatja a pénzét teljes egészében, végülis valamiért a párom, de azért nem tekinteném közösnek az ingatlant, hisz én vettem és benne mindent. És elvárnám, hogy szó nélkül végezze a házi munka rá eső részét, plusz véletlenül se felejtse el a szülinapomat, vagy ilyesmi.


26N

2018. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy a #7. is írta.

N23

2018. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha ő is beletesz mindent a kapcsolatba, pénzben, munkában, emberileg, addig ugyan erre tőlem is számíthat, benne lesz mindenem. Ha szőrözik, akkor játszom azokkal a szabályokkal, bár azt megjegyezném, hogy nem élvezném.

31/f

2018. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Én, mindig többet kerestem. Kb, 20 éve külön kasszán vagyunk. Mivel nekem soha nem volt kártyám, pár állandó dolgot a páromtól vonnak. A többi dolog, egyszerű összenézéssel működik. Úgy áll anyagilag, úgy érzi, akkor ő fizet. Nem, akkor fizetem én a dolgokat. Érkező csekkeket is ha magához veszi, ő akarja fizetni, nem viszi el, akkor fizetem. Százalékra, forintra, soha nem számolunk. Egy pár vagyunk, bízunk egymásba, egyikünk sem arra hajt, hogy kihasználja a másikat. Egyáltalán nem zavar engem és őt sem, hogy többet keresek, többet is fizetek, úgy általánosságban.
2018. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!