Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Kedves" nők! Nőnap alkalmával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kedves" nők! Nőnap alkalmával ezen nagyon kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Ha a párotok reggeli ébresztés gyanánt egy pohár hideg vizet zúdított volna a nyakatokba mert összekeverte a húsvéttal?
2018. márc. 8. 22:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

„Kedves” Jaguar!

Először meglepődnék, utána pedig közölném vele, hogy az ágyneműt cserélheti le ő, és tarthatja a hajszárítót ő az ágy mellett állva, amíg megszárad a matrac, ha már ilyen vicces kedvében volt.

2018. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
1%
Ágyneműt a víz miatt lekell cserélni. Hmm. Lehet én valami másik bolygóról érkeztem,habár igaz,hogy mosószeres vízzel, de kifejezetten vízzel mosok. Sőt,nálam szobahőmérsékleten egy pohár víznek a 70%-a( ami nem a hölgy ruháján és haján tetemezik) kb. 1 vagy max 2 óra alatt megszárad folt és minden más nélkül.
2018. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Szakitanek vele, ha ilyen hulye lenne.
2018. márc. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szoktam ilyesmin kiakadni, de nem járna jól, ugyanis én reggel 5-kor kelek minden nap, ő pedig 7 óra után. Egy ilyen után egy darabig számíthatna tőlem is "kedves" ébresztőkre reggel 5-kor.
2018. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbennék a viselkedésén. Ebből már régen kinőttünk. Ilyet még húsvétkor sem csinálna.
2018. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Most vettünk új matracot, majdnem 150 ezer volt. Szerintem nem fog az ágyban fekve leönteni. ;)
2018. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mikor kijönne a zuhanyból leönteném én is hideg vízzel, hogy kvittek legyünk.
2018. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Megbeszéltük a párommal a kapcsolatunk elején, hogy a hirtelen felébresztős "poénok" egyikünknek se működnek, abszolút nem tartjuk viccesnek. Mindketten tiszteletben tartjuk ezt, így elképzelhetetlen hogy ilyen történjen.

Ha feltételezem, hogy valami, bármi miatt mégis meglépné, akkor kiakadnék, megkérdezném, hogy mi baja, és hogy miért nem tartja tiszteletben a kérésemet.

2018. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne ilyen bunkó párom. Nem látom ebben a viccet, akkor sem, ha én csinálnám vele.
2018. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Ezt most mééééé'??? :DDD "Kedves"
2018. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!