Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kulfoldon nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kulfoldon nem tudom elerni mit tegyek?

Figyelt kérdés

A parom hetfo este az unokatestverevel elindult Nemetorszagba dolgozni. A telefonja viszont indulas elott darabokra tort. Az unokatestveren keresztul eltudtam erni de viszont kulon tettek oket 80km-re vannak egymastol.

Napok ota semmi hirem felolle. Nagyon bizonytalan vagyok elvagyok keseredve nem tudom mit tegyek.

Kerlek titeket segitsetek ti mit tennetek a helyembe


2018. márc. 9. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Miért kéne bármit is tenned? Nincs semmi baja, egyszerűen csak nincs telefonja.
2018. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Ha nincs gyerek elkernem unokatesojatol a cimet es utána mennek.

Ha van felhívnám a fonoket vagy a munkahelyet amikor bent van es azt mondanám fontos magánügy miatt szeretnek beszélni vele.

2018. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mondta hogy menjek vele de sajnos nekem itthon munkahelyem van amit nem tudok csak igy itt hagyni.

Felek attol is hogy mivan ha talal kint valaki mast

2018. márc. 9. 21:19
 4/12 A kérdező kommentje:

A fonoke pedig nemet en pedig egyaltalan nem tudok nemetul es nincs is bor a pofamon zaklatni mikor meg csak most kerult oda de egyebkent en is gondoltam ra.

Az a baj azt sem tudom mikor jon haza vagy egyaltalan hogy erzi magat milyenek a munkatarsak, a korulmenyek.

2018. márc. 9. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Az én párom is Németországban dolgozik, és volt ilyenben részem. Várj még egy kicsit hátha jelentkezik, ha nem, akkor valamelyik barátját keresd föl, hogy tud-e róla valamit.

Számtalan oka lehet, hogy nem ír, főleg úgy, hogy nincs telefonja.

Az én párom is 2 nap után jelentkezett, más ok miatt, de előkerült, azóta se fordult elő, hogy napokig ne írjon, ne beszéljünk.

Vegyél egy mély levegőt és nyugodj meg. Ez sajnos a tavkapcsolat átka.

Ha szeretnél írhatsz privát üzenetet is. :)

2018. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy irtal.

Minden nap remenykedem benne hatha irni fog egyszer csak de sajnos nem. Anyagilag sem allt ugy mikor kiment hogy vegyen maganak egy telefont hisz ez miatt is ment ki hogy anyagilag rendbe hozza magat.

Azt furcsalom hogy nem keri el senki telefonjat legalabb annyira hogy irjon egy smst :(

2018. márc. 9. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Felek attol is hogy mivan ha talal kint valaki mast" Tehát akkor előtte sem volt rózsás a kapcsolat? Lehet ez csak ilyen irracionális félelem. Viszont az tényleg fura, hogy egy sms erejéig nem jelentkezik.
2018. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem volt rozsas elotte sem mar a kapcsolatunk. Igen en is furcsalom
2018. márc. 9. 22:22
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
sztem azért akarta hogy menj vele mert neki kényelmetlen kölcsönkérni más telefonját .A másik meg az hogy lehet hogy most kicsit depis és igy nem akar veled beszélni .
2018. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A telefon előtt is volt élet. Tudtad?
2018. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!