Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hajlandó velem találkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó velem találkozni, csak neten beszélgetünk egy hónapja. Mit tegyek így? 23N

Figyelt kérdés

Már ősszel is elvoltunk, sokat beszèlgettünk, akkor volt egy nehezebb időszaka, én voltam mellette. December elején váratlanul bevallotta hogy ő többet érez irántam, és szeretné ha megpróbálnánk a kapcsolatot. Én is jól éreztem magam vele, úgyhogy beleegyeztem. A szülőknek is bemutattam mert még itthon lakok. Minden rendben volt köztünk. Sok személyes találkozó, vagy ha nem akkor hajnalig chatelés. Február ötödikén találkoztunk utoljára. Ő 12 órában dolgozik, mellette csinálja a kamionos jogsit, vizsgázott sokat, megértettem hogy nem fogunk tudni találkozni. Tegnap felhoztam neki hogy most már azért hiányzik nekem, és találkozhatnánk. Ebből egy jó nagy veszekedés lett mint mindig. Korábban említettem hogy szeretnék vele közös programot is, ne csak szexeljünk, de nem volt hajlandó rá sehogy sem. Elfogadtam. Volt mindkettőnknek névnap, szülinap azóta,nőnap is. Mondta hogy ajándékot sem fog nekem venni mert ne azért legyek vele és én se vegyek neki semmit. Ezt is elfogadtam. Most már szex sincs szerintem azért, mert nem akar más programot velem, így inkább ne is talizzunk egyáltalán. Mindig az a válasza hogyha nekem ez nem tetszik akkor keressek jobbat. Nem jobbat akartam keresni, hanem normális kapcsolatot kialakítani vele, de esélyt sem ad rá. Már azt is mondtam neki,hogyha van valakije, mondja meg, az is tisztább mint így szenvedni. Azt mondja nincs senkije, és megszokta már az egyedüllétet. 70 km van köztünk. Neki kocsival 1 óra az út, nekem busszal 2 óra. De nem zavart a távolság sem, szívesen utaztam. Többet érzek iránta az a baj és most nagyon rosszul vagyok. Viszont ennek így nincs értelme. Neten minden este beszélünk míg nem alszunk, napközben is szokott keresni, de nekem ez kevés sajnos. Szerintetek mondjam meg neki,hogy hagyjuk egymást?

Ő 27 éves, én 23.


2018. márc. 11. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugy tunik, mintha ti barmikor is kapcsolatban lettetek volna. Valoszinuleg fel sem fog neki tunni, ha egyszeruen letiltod.
2018. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha nem mutat hajlandóságot már csak a találkozóra akkor szerintem egyértelmű. Ő nem tesz értetek semmit és még te kérdezed mi legyen? Szerintem te is tudod a választ.
2018. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Nálam tegnap este telt be a pohár. Az oké hogy naponta beszélünk neten, meg keres, de erre nem lehet alapozni. Semmi közös élményünk nincs. Erre megkaptam tegnap hogy úgy érzi hogy én már a szexet sem akarom úgy mint korábban mert sosem írok erről. Én nem csak szexelni akarok. :( Vagy manapság már nem lehet közös programot szervezni?
2018. márc. 11. 11:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tényleg tart valakit, vagy csak nem akar ő szakítani és lépd meg te, vagy nem tudja eldönteno, hogy mit akar tőled, ezért biztonságos távolságban tart, mégis közel.


Egyik sem egy jó kapcsolat. Nem hinném, hogy ez kell neked.


29/N

2018. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Te csak szexre kellettél neki, és valszeg már azt is mással bonyolítja.

A kisujját sem mozdítja, hogy ebből kapcsolat legyen.

A helyzet már régen kirugásra érett.

2018. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Érdekes egy "kapcsolat"!


Nem lehet,hogy ez soha nem is volt kapcsolat csak Te gondoltad annak?


A helyedbe hagynám az egèszet,s nem erőltetném a dolgokat.

2018. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Odaírtam hogy normális kapcsolatot szerettem volna kialakítani. Nem írtam hogy ezt óriási kapcsolatnak gondoltam. Nem kéne kiforgatni a szavaim.
2018. márc. 11. 13:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem az volt az első gondolatom, hogy csak szexre kellettél neki. Mivel Te szerettél volna normális kapcsolatot programokkal, stb, ő pedig ezeket nem akarja, csak hisztizik a szex miatt, ez kb egyértelmű.


Ha tudod hogy mikor dolgozik és mikor van otthon, és a helyedben fognám magam, egy szó nélkül beállítanék, és szakítanék vele. Nincs ígérgetés, nincs semmi lelkizés, szakítanék vele. Ha eddig nem tett semmit csak még ő rinyál, akkor azok is csak üres szavak lennének.

2018. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is sokszor a fejéhez vágtam hogy csak a szexre kellek neki, erre az a válasza hogyha valakivel csak szexelni akarna akkor közelebbi lányt választana meg nem is keresne engem.

A programokra meg az a válasza hogy nincs ideje rá.


Sajnos egy véleményen vagyok veletek. Nem értem miért vagyok ilyen szerencsétlen. Nem vagyok boldog így :( Csak kíváncsi voltam kívülállóként ki mit gondol.

2018. márc. 11. 14:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem forgattam ki a szavaid.

Lehet neked ez a normális,mint általába mindenkinek,neki meg ahogy elnézem ez.


Más is gurizik ezerrel.12 vagy több órába dolgozik még is van ideje.Meg szerintem kell is egy kapcsolatba / kapcsolatnak,hogy legyenek közös programok.

2018. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!