Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktam fiúkkal találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktam fiúkkal találkozni bulihelyeken, ott beszélgetünk, akkor rök normális, elhív randira vagy egy bárba, és annak a véfén mindenki megakar d*gni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Dugj.
2018. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem vagyok olyan, hogy mindenkivel d*gjak!
2018. jan. 4. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

#1-Nézd át mindig mit posztolsz,mert lehetnek benne helyesírási hibák!

#2- Tényleg azt hiszed,hogy aki bulizni jár az nem csak dugni akar? Egyszerűen ne adj nekik jelet,hogy könnyű nőcske vagy.

2018. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne bulihelyen keress komoly kapcsolatot

biztos lehet azt is, de a többség ott egyéjszakás kalandot akar, így nem meglepő a dolog

2018. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

1. Szerintem már jó ideje egyedül álló férfiak, és főleg még szűz férfiak nagy része is dugni akar és most csak arról beszélek aki rendes aki kapcsolatot is akar nem csak dugni...

2. Nem kell könnyen adni magad, de azért ha érdekel akkor adj egy kis jelét a közeledésnek is, testbeszéd, tekintet, egy simogatás, csók stb...

Ha látja, hogy nem vagy közömbös számára akkor is tovább udvarol és randira hív ha nem bújsz rögtön első néhány randi után vele az ágyba.


Én rendes vagyok és komoly kapcsolatot szeretnék főleg, hogy már 30 is vagyok.

Most ha meg van az összhang és a kémia akkor miért kellene halogatni ? Nem arról van szó, hogy most fűvel fával le kellene feküdni, de ha valakinek rég nincs senkije vagy nem volt akkor nagyon tud hiányozni és csúnyácskább szavakkal nagyon kanos tud lenni. Amit még jobban erőssit ha egy olyan lányt talál aki még be is jön neki.

De ez valóban normális és rendes pasiknál nem arról szól, hogy csak dugni akarnának valakivel.

Legalábbis résszemről.

Csak egyszerűen annyi, hogy hosszú idő után(rendes és nem macsó/alfák esetében ez szinte törvényszerű)

végre van egy lehetőség és ez még jobban felturbózza az amúgy is kiéhezett emberkéket.


Tanul meg szelektálni, hogy ki az aki csak dugni akar, és ki az aki kapcsolatot is szeretne. Ki az aki utána is felnéz rád ha első buli után le fekszel vele és ki az akinek csak egy egy éjszakás kell. Ezek alapján dönts el hogy hányadik randi után fekszel le vele vagy randizol e tovább vele vagy sem. De ne mutasd azt se, hogy egy évig kell udvaroljon mikor végre le fekszel vele, mert ez rendes srácokat is frusztrálja... mert akkor már olyan mintha csak barátzónában lenne... azt azért kell éreztetni, hogy több számodra mint egy sima haver, ha a dugás egy előre még nem jöhet szóba nálad... mint fentebb is írtam...egy csók, egy ölelés egy simogatás ..egy huncut tekintet :), fontos és biztató lehet és oldja a frusztráltságot.

2018. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Judit58 ***** válasza:
Addig örülj míg meg akarnak dugni...ha nem az nagy gáz. az már rajtad áll h akarod vagy nem. de akkor ne széditsd őket, mert egyszer pórul jársz!
2018. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!