Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hajlandó velem találkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó velem találkozni, csak neten beszélgetünk egy hónapja. Mit tegyek így? 23N

Figyelt kérdés

Már ősszel is elvoltunk, sokat beszèlgettünk, akkor volt egy nehezebb időszaka, én voltam mellette. December elején váratlanul bevallotta hogy ő többet érez irántam, és szeretné ha megpróbálnánk a kapcsolatot. Én is jól éreztem magam vele, úgyhogy beleegyeztem. A szülőknek is bemutattam mert még itthon lakok. Minden rendben volt köztünk. Sok személyes találkozó, vagy ha nem akkor hajnalig chatelés. Február ötödikén találkoztunk utoljára. Ő 12 órában dolgozik, mellette csinálja a kamionos jogsit, vizsgázott sokat, megértettem hogy nem fogunk tudni találkozni. Tegnap felhoztam neki hogy most már azért hiányzik nekem, és találkozhatnánk. Ebből egy jó nagy veszekedés lett mint mindig. Korábban említettem hogy szeretnék vele közös programot is, ne csak szexeljünk, de nem volt hajlandó rá sehogy sem. Elfogadtam. Volt mindkettőnknek névnap, szülinap azóta,nőnap is. Mondta hogy ajándékot sem fog nekem venni mert ne azért legyek vele és én se vegyek neki semmit. Ezt is elfogadtam. Most már szex sincs szerintem azért, mert nem akar más programot velem, így inkább ne is talizzunk egyáltalán. Mindig az a válasza hogyha nekem ez nem tetszik akkor keressek jobbat. Nem jobbat akartam keresni, hanem normális kapcsolatot kialakítani vele, de esélyt sem ad rá. Már azt is mondtam neki,hogyha van valakije, mondja meg, az is tisztább mint így szenvedni. Azt mondja nincs senkije, és megszokta már az egyedüllétet. 70 km van köztünk. Neki kocsival 1 óra az út, nekem busszal 2 óra. De nem zavart a távolság sem, szívesen utaztam. Többet érzek iránta az a baj és most nagyon rosszul vagyok. Viszont ennek így nincs értelme. Neten minden este beszélünk míg nem alszunk, napközben is szokott keresni, de nekem ez kevés sajnos. Szerintetek mondjam meg neki,hogy hagyjuk egymást?

Ő 27 éves, én 23.


2018. márc. 11. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nagyon úgy fest, hogy csak szexre kellesz vagy kellettél neki.
2018. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem.Ha most nem küldöd el a f..szba,ennél is jobban meg fog alázni.Amúgy ez sosem volt igazi kapcsolat,szerintem csak te láttál többet bele.
2018. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ma is borzasztóan bunkó volt velem. Teljesen megváltozott... Plusz elszólta magát hogy ma egész nap unatkozott. Én meg mondom neki,hogy akkor nem lehetett volna találkozni esetleg? Meg arra hivatkozik hogy azért nincs kedve szexelni mert én vettem el a kedvét azzal hogy szerettem volna más programot is.

Most már csak azt kezdem bánni hogy vele együtt kezdett el udvarolni nekem más is, és nem azt az embert választottam. Ennél bárki jobban megbecsülne. Olyan gyomorgörcsöm van az idegességtől...

Jobb lesz ennek véget vetni. Úgysem akar semmit.

2018. márc. 11. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!