Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szóltok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok ahhoz, ha a barátotok a szerinte "szexi" lányismerőseit mutogatja a munkatársainak?

Figyelt kérdés
A facebookja állandóan feldobja, hogy mindig rákeres arra a sok nőre, akik bejönnek neki... Persze, gondolom nem bűn, hogy megnézi, de azért nem örülök a dolognak. Gondolom leülnek melóhelyen a gép elé és nézi a mondjuk 5 pasi a csöcskidobós képeket, barátom meg menőzik, hogy hú hát neki ilyen ismerősei vannak...
2018. márc. 11. 14:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hm. Akkor elnézést a hiszti kifejezésért. Én nem örülnék neki, mindenki megnézi a helyesebb-szebb embereket, de az ilyenfajta macsóskodást nem szeretem, mondjuk egy óra alatt nem írt az még azért szerintem nem gond.
2018. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem ezt a sztorit. Most csinalja amit leirsz, vagy csak te kepzelodsz? Nyilvan ha a baratom ilyen szinten lenne, akkor nem lenne a baratom sokaig.
2018. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
99%, hogy ezt csinálja. Múltkori szövegén mondjuk behaltam, szintén feldobta, hogy rákeresett egy lányra, és közölte, hogy azért, MERT FURÁN ÁLLT A HAJA az egyik képén. :DDD
2018. márc. 11. 14:42
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest elég jókedvűen írsz arról, hogy téged zavar a barátod "bunkósága", az embernek kedve támad azt érezni, hogy a kérdésedben megfogalmazottak csak kitalációk. Nem ilyen egy nő reakciója, ha a párja megbántja valamivel.


"Pont az ellenkező válaszokra számítok. :D"


"egy órája válaszra sem méltat, mert épp a kedvenc nőit nézik? :D "


"MERT FURÁN ÁLLT A HAJA az egyik képén. :DDD "

2018. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Eléggé belefáradtam már abba az évek alatt, az ilyenek már nem érik el az ingerküszöböm, csak kíváncsi voltam, hogy másokét eléri-e.

Sajnos nem kitalációk, de hát ez van. Nyilván nem nézek ki elég jól ahhoz, hogy velem menőzzön. Bár a mentegetőzős válasza még mindig nagyon vicces. Mondja akkor azt, hogy hát megmutatta az egyik munkatársának mert mittomén vele bandázott régebben. De ne így, hogy a haját nézte meeg....

2018. márc. 11. 14:53
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért vagy vele? :/ Rámegy az életed egy szar kapcsolatra.
2018. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%
15-re: Vagy nem akarja, hogy a tapló kollégai rád is csorgassák a nyálukat, nem?
2018. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!