Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel lehet hozni egy kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet hozni egy kapcsolatot ekkora szakadékból?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, volt egy hosszú kapcsolatom, melyből a párom nagyon váratlanul és nagyon lezáratlanul egyik napról a másik eltűnt egy másik nő miatt. Együtt voltak fél évet, aztán újra felkeresett engem. Bánja, amit tett. Egyelőre nem vagyunk ismét együtt, bár úgy érzem, bennem nincs harag. Azonban azóta folyamatosan attól rettegek minden nap, hogy ismét eltűnik emiatt a nő miatt (szoktak még beszélni), sokat hisztériázom, gyötröm őt ezzel, úgy érzem, folyamatosan kontroll alatt kell tartanom. Nagyon szenvedek ettől a helyzettől... A visszatérése nagyjából 1 hónapja volt, azóta így élek, de már nagyon kimerült vagyok, a környezetem is észrevette, hogy folyton ingerült vagyok még velük is. Elmúlhat ez az érzés, ha látom, hogy idővel bizonyít? Vagy ez már elveszett?
2018. márc. 12. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Párterápián nem gondolkodtatok még? Ő mindent megtesz azért, hogy újra bízz benned? Miért lett vége a fél éves románcának?
2018. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Minek beszél vele a párod, ha elvileg lezárta?!

Annyira hasonló az én szituációmhoz: elhagyott az exéért, majd vissza akart jönni. Én is szerettem, nem volt harag, de lezárni nem tudta, beszélgetett vele.

Felőrölt ez teljesen, kiléptem. Hallom, hogy most megint az ex után kajtat, gondolom nem bírta lezárni, ezért is beszélgetett vele.


Szerintem töredéke lenne a probléma mennyisége, ha leállna a vele való beszélgetéssel.

De benned is rendbe kell rakd, hogy te meg tudsz-e benne bízni, nem fog-e más miatt vagy emiatt a csaj miatt lelépni fél év múlva?

2018. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Felhozni fellehet, persze, de a kérdés sokkal inkább az, hogy érdemes-e.

Én amondó vagyok, hogy most hagyd Te ott Őt.

Tudom nehéz meglépni, de később visszagondolva biztos vagyok benne, hogy jó döntésnek fogod találni. Visszanyernéd vele az önbecsülésedet, amit galád módon megtépázott.

2018. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt kár erőltetni.

elárult, cserbenhagyott, oda a bozalom, és igen, bármikor bárkivel leléphet, megcsalhat újra.

"bár úgy érzem, bennem nincs harag"

elég nagy baj, és sokat elmomd az értékrendedről, ha nem érzed rohadtul felháborítónak, amit tett.

de nyilván érzed, ezért vagy bizalmatlan, ingerült, kimerült.


bocs, de neked van olyanod, hogy emberi/női méltóság, tartás?


mert úgy látom, egyelőre olyan vagy, mint egy kapca, akit el lehet dobni, akihez vissza lehet menni, akit meg lehet alázni, akivel be lehet etetni, hogy eztán minden más lesz, és aki ezt szó nélkül tűri, és még csak haragot sem képes érezni.


egy főnyeremény lehetsz minden gerinctelen, félrekefélő, tisztességtelen faszinak.


velem ezt biztosan nem tehetné meg senki, mert ennél többre tartom magam!!!

2018. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Ha sikerülne is elnyomnod magadban, tudat alatt MINDIG ott lesz a rettegés, hogy mikor tűnik el megint. Lépj ki belőle!
2018. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as válaszolóval egyetértek. Velem is ez volt. Nem zártam le, visszajött, próbált bizonyítani, felszedni, de a végén én dobtam őt és sokkal jobban vagyok, nekem is ettől jött helyre a lelkem. Egyszerűen láttam rajta, hogy javíthatatlan, nem lesz jobb, hiába telt el egy év.

Úgyhogy ezt nagyon fontold meg, ne éld stresszben az életed.

2018. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy benned nincs harag az jó. De ettől még nem kell hülyének is lenni.

Egyik napról a másikra egy hosszú kapcsolatban ott hagyott mint indián a tüzet. Most meg vissza jönne de azért még tartja a kapcsolatot azzal akiért elhagyott.

Te pedig úgy látszik gondolkodsz a folytatáson. Jó neki..nemsokára két nője lesz és még a nők ezt el is fogadják...

2018. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kidobott,mint egy rongyot egy másik nőért. Aztán miután azzal nem jött össze te azért még jó voltál. Végülis se önbecsülésed,se logikád de legalább jó kis padlószőnyeg vagy~meg lehet taposni,bírja az'. Gratulálok a kapcsolathoz. A pasas mindenképpen jól járt veled az biztos. Vajon a kövi csaj után is visszamegy beléd mártogatni?
2018. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen egyaltalan elgondolkozol, akkor abszolut megerdemled a helyedet es amit kapni fogsz egy ilyen szar alaktol. Becsuld mar magadat valamire az istena aldjon mar...
2018. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért jöttél vele össze?


Megvan, hogyha megint lát egy "jobb" csajt, ismét lelép majd?

2018. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!