Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretnék bulizni járno de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretnék bulizni járno de ő már nem és ezen összevesztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy kezdodott hogy irtam neki hogy el kellene menni most a hosszu hetvegen de nem is volt biztos tesomekkal beszeltuk ok haza tudnak hozni. Erre hogy egyutt szeretne velem tolteni a husszu hetveget de egyutt leszunk ha bulizunk is egy napot. Aztan akkor o el sem jon es irtam neki hogy megertem akkor hazamegy elobb.Megsertodott hogy o akkor biztos nem jon mashogy szeretne velem lenni. De fiatalok vagyunk meg jo lenne neha kimozdulni nem csak otthon lenne.
2018. márc. 12. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki elmegy veled bulizni ő meg olyat aki otthon ül vele.
2018. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk a kimozdulás nem csak buli lehet. Mehettek moziba, kirándulni fürdőzni, stb. Sehova nem hajlandó menni, vagy csak a bulizás nem érdekli?

De amúgy igazad van, ez tök nem normális hozzáállás, hogy akkor már inkább nem is találkozik veled, ha hamarább haza kell mennie....Ez nekem olyannak tűnik, mintha fonoman zsarolni akarna. Ha bulizni mersz menni, akkor engem nem is látsz...mert igazából azt akarja, hogy te se menj.

Ne hagyd magad ilyennel manipulálni. Ő ne menjen ha nem akar természetesen, de téged ne tartson vissza a gyerekes idióta hisztijével.

2018. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!