Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom hisztije amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom hisztije amiért elmentem bulizni a kollégáimmal?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, ebből az első év normálisan telt, utána 4 éven át, minden áldott hétvégén minimum 1x, de inkább 2x a barátom elment a haverjaival bulizni, leinni magát. Az elején még mentem én is, de utána már csak zömében ő járt be, amíg én vártam rá, hogy majd a buli végén beesik és ott alszik nálam...

Összeköltöztünk és szerencsére változott a helyzet, most már csak havi 1x szokott eljárni, de akkor se mindig, úgy tűnik, hogy kinőtte.

Viszont én meg az új munkahelyemen csomó új embert ismertem meg, persze hívtak csapatépítőkre meg voltak céges bulik is, amikre persze elmentem (nyilván szeretném ha befogadnának).

Eddig valahogy mindig úgy jött ki, hogy a párom azokon a napokon dolgozott (műszakol), de az egyik ilyen alkalom épp úgy jött ki, hogy ő otthon maradt volna. És fel volt háborodva, hogy ő nem fog otthon ülni, amíg én bulizni vagyok oda. Kétségbeesetten végigtelefonálta az összes ismerősét, hogy elmenjen kocsmázni vele. Aztán azt mondta, hogy őt nem érdekli, akár egyszál maga is nekivág az éjszakának, ő nem fog otthon ülni.

Ez elég rosszul esett, mert én is évekig "otthon ültem" míg ő bulizott és mégis itt vagyok. Akkor fordítva ez miért nem működik?


2018. jan. 19. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem jogos. Én már akkor szakítottam volna, mikor minden hétvégén részegre itta magát. Főleg kétszer.
2018. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem neked sem volt kötelező otthon várni őt régen neki sem az.
2018. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem jogos. Régen neked megtiltotta, hogy elmenj valahova, amíg ő bulizott?
2018. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Még nem éltem együtt senkivel, de egyszerűen nem értem az ilyen helyzeteket. Ha a barátnőm azt mondaná, hogy elmegy a barátnőivel bulizni, hát menjen. Vagy én is megyek a haverokkal, vagy elkísérem, ha olyan jellegű, vagy otthon egyedül megnézek egy filmet vagy befekszek pár órára nyugiban a kádba. Miért reagálják túl ennyire a "párok" a másik kikapcsolódását?
2018. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Na ezek sem lesznek már együtt Húsvétra.
2018. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem egészen értem... az, hogy “fel volt háborodva”, az nem jogos, nade most tényleg az esett rosszul, hogy nem akart otthon maradni, hanem addig ki akart mozdulni ő is? Mi ezzel a baj? Nem mindegy neked, hogy mit csinál, amíg bulizol? Neked sem tartott anno senki pisztolyt a fejedhez, hogy kuksolj otthon, amíg a pasid bulizik, ez egyedül a te döntésed volt. Az övé meg az, hogy addig ő is lelép.
2018. jan. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utána 4 éven át, minden áldott hétvégén minimum 1x, de inkább 2x a barátom elment a haverjaival bulizni, leinni magát - én a negyedik ALKALOM után bxtam volna ki.
2018. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!