Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom barátja felkeltette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátja felkeltette az érdeklődésemet?

Figyelt kérdés

Kérlek ne hurrogjatok le emiatt, szeretnék valami megoldást keresni erre a helyzetre. Nagy vonalakban az van, hogy a barátom és én már több mint 4 éve együtt vagyunk és az utóbbi időben kissé megromlott a kapcsolatunk és azt veszem észre, hogy emiatt kezdem elveszíteni az érdeklődésemet iránta. Beszélgettünk kettőnkről de végülis arra jutottunk, hogy próbálkozunk, bár nem úgy tűnik eddig, hogy bármit is tesz a javulás érdekében én pedig nem vagyok elég erős ahhoz hogy kimondjam, hogy legyen vége. Van neki egy barátja akivel havi 1-2x találkozunk, igaz kettesben még sosem találkoztunk de olyan gesztusai vannak amiből én arra következtetek, hogy kicsit érdeklem őt és szégyenemre ő is érdekel engem. Mostanában már annyira, hogy ürügyeket keresek, hogy írhassak neki és sokat is gondolok rá. Nem szeretném megcsalni a páromat és igazából egyértelmű jelek nincsenek is de mégis félek és annyira tanácstalan vagyok. Mit tegyek, hogy elfelejtsem ezt a másik fiút?

22 éves lány vagyok.


2018. márc. 13. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már gondolsz rá az rég rossz.A párod meg a haverja között többé barátság sem lesz ha megtörténik az ami.
2018. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyek, hogy elfelejtsem ezt a másik fiút?


Ne írj neki, ne keresd. A pároddal ülj le, és beszélgess el vele, hogy ha nem történik változás, akkor kalap, kabát.


Mit jelent, hogy megromlott a kapcsolatotok, és nem látod, hogy tesz bármit a javulásért? Te mit teszel a javulásért? (Más pasinak írkálsz...?)

A kapcsolat két emberen múlik, ne tőle várd egyedül a kapcsolat megmentését. Vagy oldjátok meg EGYÜTT, vagy lépj ki a kapcsolatból.

2018. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A #2-sel teljesen egyet értek. A kapcsolatban ketten vagytok, ketten kell tennetek érte. Üljetek le megbeszélni a kapcsolatotok, ki hogy látja, min kellene változtatni, egyáltalán érdemes-e, gondoljatok át, hogy mit is éreztek a masik iránt. Aztán ha nincs változás, vagy nem is szereted már, akkor legyen vége. De ne a barátjára csorgasd már a nyálad, meg gondolkozz megcsaláson. Ő akkor is tabu, ha szakítotok.

Az is lehet, hogy te érted félre, nem küld jeleket, csak te veszed magadra, mert már annyira nyitott vagy más férfiak érdeklődésére.

Szóval hagyd azt a srácot, nem hajtunk sem a párunk sem az exünk barátaira. Komcentrálj a kapcsolatodra.

2018. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Itt van egy torespont. Ezek a torespontos fontosak es a vizsgalata is felettebb fontos.

Eldol, hogy egy gyenge jellemu kutyahetkoznapi senki vagy. Vagy esetleg megtorod ezt es szakitasz a pasiddal.

Valallva a bizonytalant, hogy osszejon-e veked vagy sem. De ez az egesz bizonytalan mar, itt az ideje kilepni, es hagyni a dolgot.

2018. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

"Mostanában már annyira, hogy ürügyeket keresek, hogy írhassak neki és sokat is gondolok rá."

"Nem szeretném megcsalni a páromat"


Ja, én meg a Jézuska vagyok. Kb. naponta van egy sztori, hogy valaki kíván valakit vagy beleszeretett, nyomul rá, DE ő bizony nem akarja megcsalni.

De, megakarod.


És a sztoriknak mindig ugyanaz a vége: "Mit tegyek, hogy elfelejtsem ezt a másik fiút?"

SZERINTED mit tegyél? Beszélj vele és keress ürügyeket, hogy dumálhassatok? Vaaaaaagy egyszerűen zárd ki az életedből? Komolyan, ehhez valami diploma kell?

2018. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A gond a kapcsolatunkban az, hogy a barátom sokat dolgozik és amikor szabad, akkor sem foglalkozik velem túlzottan. Idejét sem tudom mikor töltöttünk el valamennyi időt kettesben és már belefáradtam abba, hogy én mindig csak várjak, ugyanis már vagy 2-3 éve mondogatja, hogy nemsokára jobb lesz. Tűrtem idáig, most is tűrök de kezdem úgy érezni, hogy a türelmem véges. Tehát nekem egy kapcsolatban fontos lenne, hogy időt töltsünk kettesben, elmenjünk kirándulni, romantikázzunk... Még csak nem is lehetetlen dolgokat szeretnék. Próbáltam már azt is, hogy egyedül kinéztem helyszíneket ahová elmehetnénk, kikötöttem, hogy ide megyünk vagy megkértem hogy válasszon ő, válasszunk közösen de mindig csak a majd, mert most nincs idő. Utoljára tavaly júniusban voltunk kettesben valahol... Szóval kettő emberen áll vagy bukik a kapcsolat de szerintem nem vagyok köteles várni a végtelenségig és nem úgy látom, hogy legalább egy napot is szánna rám. Sőt, mostanában már pozitív visszajelzéseket is aligha kapok tőle. A barátja meg sokszor megdicsér ha találkozunk és ez jól esik, sajnos. Gáz, de amikor a barátom mondja, hogy megyünk ahhoz a barátjához mindig örülök, hogy láthatom.
2018. márc. 13. 18:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles várni rá a végtelenségig, de akkor sem az a megoldás, hogy más pasik után szimatolsz. Akkor lépj ki a kapcsolatból, az is lehet, hogy az majd ráébreszti a barátod is, hogy tényleg változtatni kell. A barátja iránt meg szerintem csak azért kezdtél érdeklődni, mert tőle megkapod azokat a pozitív impulzusokat, amiket a barátodtól kellene. Gyanítom, hogyha nem kezdett volna el bókolgatni neked, eszedbe se jutna.
2018. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

#6: Oké, hogy kettőn áll a vásár, de kicsit sok, hogy az oldal felhasználói közt mennyi nő adja elő ezt a sztorit. Ha nem okés a kapcsolat és nem lehet javítani, ki kell lépni. Amint éreztem bármelyik barátnőmnél, hogy nem olyan a helyzet, amilyennek lennie kéne, azonnal kiléptem a kapcsolatból. Nem azt vártam, hogy jöjjön egy harmadik fél, aki miatt majd kialibizhetem a szakítást...

Meg kéne tanulni felnőni.

2018. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legalább annyit tegyél meg, hogy nem egy barátjával lépsz le. Ez az erkölcsi minimum.

Mivel nem ismerlek titeket ezért nem tudom megmondani, mi lenne a megoldás, maradni vagy távozni. Mindegyik jó lehet. Arra mondjuk a fejemet teszem, hogy nem a barátod lesz a férjed, szóval annyira nem kell ragaszkodni hozzá. Gyerekszerelem volt ez még, nyugodtan elengedheted. Amihez viszont elég felnőttnek kell lenned az az, hogy azt a másik srácot elfelejted, mert ha szakítás után jössz vele össze az sem szép dolog. Ajánlom az ősi módszert: te mit éreznél fordított esetben?

A felejtés pedig nagyon egyszerű: nem keresed a társaságát, nem írsz rá semmiségek miatt. És fontos dolgok miatt se. Nincs olyan ügy, amit az ő segítsége nélkül ne tudnál megoldani.

2018. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítasz. 22 éves kor nem az a kor amikor meg kellene alkudni
2018. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!