Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti parotok kert mar ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti parotok kert mar ilyet lanyok?

Figyelt kérdés

9 honapja vagyunk egyutt a parommal ,mostanaba nemjo a viszonyunk , szepek a napjaink de az este mindig veszekedes van.

Ma leirt par dolgot es kozte azt is hogy nem adok meg szexualis utan mindent amit szeretne ... megkerdeztem mire gondol.

Azt mondta neki fontos az hogy szajjal kielegitsek es a mindennapos szex.. de en ezzel nem ertek egyet... ha szeret nem ennek kene eloterbe lennie. Szerintetek ?

20/L



2018. márc. 13. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem sem ez a legfontosabb dolog, de ettol fuggetlenul nem a te dolgod egyeterteni azzal, hogy neki mi fontos. Arrol donthetsz, hogy ha neki ez letfontossagu dolog, akkor megeri-e neked valamilyen kompromisszum, vagy sem.
2018. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Nézd a másik oldalt: Ha szereted, miért ne tennél a kedvére, nem?

Nálunk nincsenek ilyen problémák, tökéletesen passzolunk az ágyban is.

Nektek ez aligha lesz hosszútávú kapcsolat. Már az érzelmeire akarsz hatni a "ha szeret" baromsággal...

A szexben nincs olyan, hogy te nem értesz egyet valamivel. Kívánod a párodat, ő is téged, élvezitek egymást, tudtok beszélni a vágyaitokról, ennyi.

31/N

2018. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Próbáljatok kompromisszumot találni. Én tudom magamról hogy a kardomba dőlnék ha kötelező jelleggel minden nap program lenne a szex. Ezt a párom próbálja megérteni és ha épp úgy van hogy hetek óta az egész a hátam közepére nem hiányzik (nagyon alacsony a libidóm és nagyon kihatnak rá az érzelmeim) akkor azért szól hogy kezdjek magammal valamit :D

Alapvetően kell keresni egy járható utat ahol a párod is enged a kívánalmaiból és te is növeled az együttlétek számát. De azzal számolnod kell hogy nem biztos hogy képesek lesztek eléggé közelíteni az igényeiteket ha pedig ez csak komoly lemondással lehetséges akkor nincs jövőtök.

Nálunk ez sikerült úgy hogy a párom el tudja fogadni a nemet vagy "csak" az orált én meg megpróbálom rávenni magam akkor is ha épp nincs kedvem. Nálunk nagy szerencse hogy bár sokszor nincs kedvem elkezdeni azért hamar megjön az az étvágy.

2018. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az orállal van probléma vagy a mindennapi szexel?


Amúgy pedig vannak igényei a másik félnek is, mint neked:) Lehet neked több szeretet kell neki meg több szex.

Ha azt nézed ő írta volna ki így a kérdést hogy "nekem szükségem van a magányra miután hazaérek, viszont a párom szóvá tette hogy keveset vagyunk együtt emiatt. Ha szeretne akkor tudna egy kis teret adni nem?"


Szerintem beszéld meg vele ez a legtisztább, de ha neked heti/havi 1 alkalom kell neki meg napi 1, akkor nem biztos hogy ideális a kapcsolatotok :)

2018. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Neki is van egy igénye, meg neked is van egy igényed. Egyik sem feljebb való a másiknál, hiába próbálod úgy láttatni ezzel a "ha szeret"-dologgal. Ezt meg kell beszélni, egy kapcsolatban sok az ilyesmi. Amíg azt gondolod, hogy ezzel (az amúgy nem extrém) kéréssel ő _rosszat_ akar, addig nehéz lesz kompromisszumot kötni.
2018. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jó, hogy őszintén elmondta mit gondol, és kommunikál. De ha nem értetek egyet ilyen téren, akkor az hosszútávon nem lesz jó.
2018. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Cserélnék veled. Nálam is alap dolgok ezek. Nyílván a páromnak szeretnék a kedvére tenni. Ha neked kevesebb az igényed keresa mást. Neki több mint látod és ez már vitát is szül. Előbb utóbb keresni fog mást aki az igényeit kielégíti.
2018. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szeretet kérdése. Ha szeret, persze lehet kompromisszumot kötni, de az "úgy van ahogy nekem tetszik mert nem értek egyet az ő igényeivel" nem kompromisszum, az pedig hogy ő minden vágyáról lemond a te kedvedért nem szeretet.

Nem tudjuk neked milyen igényeid lennének ilyen téren, de ha neki mindenképp szüksége van napi egy menetre te meg kéthetente egyszer csinálnád maximum és akkor is teljesen elzárkózol az orál elől, akkor meglehet hogy nem egymást keresitek.

A szex igenis fontos része a kapcsolatoknak, és ha nem passzol, az mindkét fél önbizalmára és lelkiállapotára nagyon káros hatással tud lenni.

2018. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Nálam alap dolog a mindennapos szex, tehát egyetértek vele. Hosszú távon nem lennék együtt olyan párral, aki ezt nem kívánja.
2018. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mikeXxX ***** válasza:
57%
Na ezért szeretem hogy nyitott vagyok az éppen aktuális párom minden vágyára és nem remegek így semmin ezért nem is lesz szürke a hétköznap sosem 😊 ! 38f
2018. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!