Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti parotok kert mar ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti parotok kert mar ilyet lanyok?

Figyelt kérdés

9 honapja vagyunk egyutt a parommal ,mostanaba nemjo a viszonyunk , szepek a napjaink de az este mindig veszekedes van.

Ma leirt par dolgot es kozte azt is hogy nem adok meg szexualis utan mindent amit szeretne ... megkerdeztem mire gondol.

Azt mondta neki fontos az hogy szajjal kielegitsek es a mindennapos szex.. de en ezzel nem ertek egyet... ha szeret nem ennek kene eloterbe lennie. Szerintetek ?

20/L



2018. márc. 13. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Beszélj bele a mikrofonjába. :D
2018. márc. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Én azt nem értem mi a gond a mindennapos szexszel..
2018. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Ex pasimnál voltam így hogy nem akartam neki soha szájjal. Undorítónak tartottam azt is hogy a számba menjen el. Aztán eljött az is hogy szexet se akarok tőle. Sose tudott felizgatni sose volt előjáték csak az volt a fontos hogy durr bele és neki jó legyen. Rájöttem hogy nem szeretem már úgy mint az elején. Vége lett kerestem mást és vele imádom a szexet neki az is fontos nekem hogy jó. Az orál kölcsönös ès neki szívesen teszem. Ebből azt akartam kihozni hogy nem biztos hogy a párodhoz kellő képpen vonzódsz és baromira nem izgat fel. Akkor viszont hiába a "szerelem" amit érzel sose lesz vele jó a szexuális életed. Majd ha találsz olyat aki egy heves csókkal már nedvessé teszi a bugyidat és te őrülten vágysz rá akkor megérted miről beszélek. Mert ha ennyire vágynál párodra ezek nem lennének gondok. Vagy pedig egyszerűen aszexuális vagy. De remélem hogy nem.
2018. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg, hogy a pasiknak jó legyen, a többi nem számít. :D
2018. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%

a ferfiak es a nok mashogy mukodnek, a ferfiak allandoan kanosak... ha elmegy megcsal az a baj. dontsd el megakarod tartani vagy nem ...

aztan tegyel meg mindent, kulonben elhagy keres mast... aki majd kielegiti mindennap. a ferfiak nem a szemelyt szeretik, hanem azt aki veszekedes nelkul fekszik ...

2018. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor szerettek egymásnak örömet szerezni minden téren. Ha nem leled örömödet a pároddal való szexben, akkor ott más gondok is vannak. Beszéljétek meg kölcsönösen, mi az ami hiányzik nektek, amit a másik nem ad meg nektek. Lehet, hogy ha te is rendszeresen megkapnád tőle, amire te vágysz (nem feltétlenül szexuális téren), akkor te magad rángatnád le róla a gatyát minden nap. :D
2018. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20%

Úristen, azt kérte a párod, hogy szexelj(!!!!!) vele??????


Hát ez egészen egyszerűen felháááborííttóóó!!!!!


Neked babám plüssmaci való, nem "felnőtt párkapcsolat"... :DDD

2018. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!