Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem egeszen jo a kategoria,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egeszen jo a kategoria, de kerdesem parkapcsolatban elo ferfiakhoz szolna?

Figyelt kérdés
Parom a ket gyerekkel (enyemek, 3eve neveljuk kozosen oket) es barati tarsasaggal siel, en itthon maradtam dolgozni (probaidon vagyok), ez a 4.nap vege h elmentek, szepen leadja a drotot neha h jol vannak, mit csinaltak, estenkent iszik a barataival. Felolem nem erdeklodik. Nem erzem h gond lenne a kapcsolatunkban, iszonyatosan halas vagyok neki h bevallalta a gyerekeket es elvagyok nelkuluk, de zavar h le se ...... Szemmel lathatoan total jol elvan, plane h estenkent arra se veszi a faradtsagot h arrebb menjen a tarsasagtol es ne kihangositva skypeoljunk. Bohockodas a hatterben, par szo h jol vannak es elbucsuzunk. Nem tudom h szova kellene-e tennem h zavar. Azt gondolom h rinyalasnak venne plusz ugye ö tesz nekem szivesseget, bar garantaltan nem szenved kozben. Nem vagyok nyafogos tipus, kifejezetten kellemetlenul erzem magam ha a sajat "igenyeimet" kell kifejezni, szoval nem tudom mi legyen. Ez normalis pasiknal h elfelejtkeznek ilyenkor a parjukrol? Vagy uljek csendben a cegnel a sejhajomon 11orakat es oruljek h nyugi van? Nem nagy szavakra vagyok csak h pl megkerdezze h es en h vagyok, minden rendben van-e.
2018. márc. 13. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én örülnék a helyedben. Jól érzi magát, a gyerekek is, neked végre nyugi van.
2018. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bence_ ***** válasza:

Elvannak, jól érzik magukat.

Azt hiszi ha ezt elmondja, hallod mert ki vannak hangosítva akkor neked ez jó. Ettől te boldog vagy.

Nyugodtan mondd el neki, hogy hallgasson meg és értse meg, hogy te egyedül érzed magad.

2018. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs probléma, csinálsz?
2018. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit kellene tenni? Minden este hozsannát zengeni hogy mennyire jó hogy vagy nekik és mennyire hiányzol és nélküled nem érzik jól magukat?

Kell a külön töltött idő is egy jó kapcsolathoz. Had érezzék jól magukat nélküled is. Ettől nem omlik össze a világ.

2018. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megértelek. A múltkor a párom elment pasis bulira. Haza jött, mondta mennyire féltett engem mert én meg elmentem csajos napot tartani, ha már elküldtek minket... Hát mondtam neki, annyira féltettél, hogy fel sem hívtál volna 1 percig sem. Sőt, ők voltak akik annyira mondták, hogy menjetek ti is húú de jó lesz nektek! Már hogy nekik - úgy értették. Aztán otthon meghallgattuk, hogy mennyire jó volt nélkülünk a pasis nap. Mondtam, örülök neki, hogy az ilyen napokat akkora lelkesedéssel tudja mesélni... Bezzeg ha velem jön.

Nekem ez esett kicsit rosszul, hogy tényleg olyan boldogok ha nélkülünk mennek, pasis napra főképp. Olyankor semmi nem számít, s ha tagadják is, de nagyon szépen el tudnak felejteni. Nem kell hívogatni örökké, de ha pl annyira aggódik elmondása szerint, azt hinné az ember akkor csak felhivja a másikat...


Szerintem te is így jártál ezzel a dologgal mint én. A sok program közt "nem ér rá."

2018. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek téged.Kikapcsolódik rendben van de hogy naponta 2-szer 10 percet nem szán rád amikor csak veled beszél ez elég érdekes.Régebben én is ki nem állhattam mikor hazamentem munkából épp ott volt egy barátnője a feleségemnek és vagy elém jött vagy nem, és elmaradt a közös kávézás meg az az 5-10 perc amikor megbeszéltük a napunkat.Azóta persze már túlvagyunk ezeken és nem fontosabb egy vendég vagy barát a másiknál!Mindenkjépp említsd meg a párodnak azt ami zavar nem csak ezt máskor is ha problémád van ez az alap dolog és te is próbálj rájönni hogy mi az amit a párod hiányol belőled anélkül hogy kellemetlenül kelljen éreznie magát próbáld te is megelőzni és változtatni rajta.Erről szól egy kapcsolat egymás életétboldogabbá tenni saját lemondásaink árán is!Üdv!33/F
2019. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
zzmnjkhzhiuioőúóüpöo9i88jukhz777776543210é...,,,ghztfdsaíídssxyyííí0011234.,mnnbbvcxyías666555444rtzuiopőúűáélkjhgfdsaloki888kkkkjjjnnnmbbbbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrreeeereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehggggggggggggccccxxxxkmmmmmmmmkkkkkkkkkkkkkkkhhhhhhh777777777777777777777777777vbnm,,,,.jjjjjjjjjjj---------,,,,,,,,,,,lllkkkkkkkopőúűá
2019. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!