Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korlátozni kell egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korlátozni kell egy férfi szabadságát párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Másfél éve váltam el, nem korlátoztam a volt férjem, ezt ő is elismeri (haverok, sörözés stb.), mégis megcsalt, vagy talán épp ezért.Egyre ritkábban viszi el a gyerekünket, akkor is hívja a nő, kihallani a telefonból, hogy mikor megy már.A volt férjem olyan mint egy pulikutya.Egyre jobban figyelem a környezetem, a baráti, ismeretségi köröm, és jobban működnek ezek a kapcsolatok, ahol a nő hisztis,erőszakos, mint, ahol nyugodt,nem uralkodik a férfin.Egyszerűen nem értem...
2018. febr. 24. 21:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
66%
Miért kellene az egyiknek korlátoznia a másikat?
2018. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
34%
Az, hogy te kívülről mit látsz egy dolog. Nem látom át miért lenne jobb egy olyan kapcsolat ahol a nő szitis és erőszakos, illetve, hogy miért lenne kevesebb megcsalás azokban a kapcsolatokban. Külső szemlélőként ezt úgysem látod.
2018. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
24%
Akit egy nő korlátozni tud, azt inkább ne hívjuk férfinak szerintem.
2018. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
12%

na ide juttatott minket a feminácizmus, a nagy egyenjogúság

pár évtizede valami hivatalos szervvele gyütt vert volna agyon az urad, ha te akartál volna irányítani

tudjad hol a helyed

2018. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
45%
Én is ezt figyeltem meg, amit te. Persze most nincs pasim, de látok másokat. A vicc az, hogy a pasik hangoztatják, hogy őket aztán nem lehet megkötni! Aha, persze... A magyar férfiak mind elnyomisodtak... Én már ott tartok, hogy végeztem velük. Nyugatiasodom, kérlek. :D Ott a férfiak férfiak. :)
2018. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló,engem simán lecserélt erre a nőre.Ezt látom a környezetemben is. A volt férjem már csalja ezt a nőt is, de nem fog merni lelépni.Az erőszakos nőktől tartanak a férfiak.Legalábbis ezt látom.Gondolom, mert egy ilyen nő izgalmas.

Egy nyugodtabb természetű meg unalmas.

2018. febr. 24. 21:38
 7/36 anonim ***** válasza:
63%

"Akit egy nő korlátozni tud, azt inkább ne hívjuk férfinak szerintem."


Aki egy férfit korlátozni akar, azt meg ne hívjuk nőnek. :)

2018. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
3%
a fakanál mellett a konyhába a pelenkázóba stb
2018. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%

"Az erőszakos nőktől tartanak a férfiak.Legalábbis ezt látom.Gondolom, mert egy ilyen nő izgalmas. "


Nem, az erőszakos nő sem izgalmas. Inkább taszító.

2018. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
50%

Engem engedtek, akartak korlátozni... Nem jött össze. Minél jobban be akartak zárni, annál inkább mentem... A hisztis, rajtam uralkodni akaró nőt elhagytam.

Azt aki hagyott, engedett nem csaltam meg.

A hűség nem ezen múlik...

Sokkal életképesebbek a kapcsolatok ahol meg vannak a férfi, női szerepek (Hamár feminizmus).

30F

2018. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!