Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajokhoz szól a kérdésem (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokhoz szól a kérdésem (? ) Csak azok válaszpljanak, akik megélték azt, amit én. (? )

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy kíméjetek a rosszindulatú, túlbuzgó kommentektől(ha mégis jönne, reagálni biztosan nem fogok rá).

Tudom, hogy nem ez a kategória, de talán itt többen látják.

Szóval, ha lehet azok a lányok válaszoljanak, akik megélték amit én is és találtak megoldást.


Aki szereti imádja a párját, de úgy esett teherbe, hogy 'mert b**szameg, egyszerűen még nem'.. Ti nem éreztétek azt, hogy emiatt már nem szeret a párotok?

Velem nem érezteti, csak van bennem egy ilyen furcsa érzés, hogy biztos így van. Mondta hogy szeret, nem haragszik, nincs semmi baj, stb.. Mintha nála nem lenne meghatározó. Részéről kb úgy látom, hogy probléma letudva.

Nekem nehéz így hozzáállni, de ha lelkizni szeretnék a dologról egyre türelmetlenebb.

Nem akarom amiatt elveszíteni. Mit csináljak? :/


2018. márc. 14. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

A férfiak eleve nem fogják fel (a tervezetten apává válók sem) egy csomó ideig, hogy baba lesz.

Nekem is csak akkor fogta fel a párom, mikor már nagy volt a hasam, látta, vagy mikor érezte, hogy mozog. Addig nem jelent számukra ez az információ valóságot.

Lehet, hogy valóban úgy van vele, hogy úgyis veled képzelte el az életét, na bumm, borult picit a terv, és kész.

Nézd, ha akart volna, már otthagyott volna akkor is.

Az ne legyen, hogy a rinyálásoddal, túlkombinálásoddal üldözöd el magad mellől őt, erre figyelj oda.

A férfiak nem szeretnek minden dolgot á-ból b-be és b-ből á-ba kibeszélni, ragozni, oda vissza, stb.

Nekik ez nem kell. Ők magukban dolgozzák fel a dolgokat.

Figyelj oda rá is, ne légy neki túl sok.


Tudod, van, akit tervezett gyerek mellett is magára hagy a férje, párja, megcsalja, lelép mellőle.. szerintem ez amúgy akkora cserben hagyása a másiknak, a legnagyobb árulásnak gondolom ezt, de ha temelletted még ott van, akkor örülj neki.

Reméljük, hogy jól fog alakulni. Amit tehetsz azért, hogy szeressen az az, hogy ha veled van, jó hangulat várja, (nem kell nyalizni, nem íg yértem) csak ne az legyen, hogy minden megváltozik, ami eddig jó volt neki veled, ne vesszen el minden, ami rég megvolt!


Fel a fejjel!

2018. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Mivel a kérdés nem nekem szól, csak zárójelben szólnék hozzá ehhez:

"A férfiak nem szeretnek minden dolgot á-ból b-be és b-ből á-ba kibeszélni, ragozni, oda vissza, stb.

Nekik ez nem kell. Ők magukban dolgozzák fel a dolgokat."

Mégpedig azt, hogy a férfiak ott ilyenek, ahol a szüleik ilyennek nevelik őket.

2018. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

#1-el abban egyetértek, hogy ők valóban leghamarabb akkor értik meg, mikor érzik, hogy mozog, nő a pocak, addig nem igazán.

#2-el, pedig teljesen.

2018. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel nagyjából egyet értek, sőt tovább megyek, sok férfi még az egészen pici babákkal se tud mit kezdeni, csak később mikor már beszélnek, nem olyan 'törékenyek'.

A legtöbb esetben nem is jelent akkora változást egy gyerek a férfi számára, mint egy nőnek, mivel egy férfi általában a családfenntartó, továbbra is járni fog dolgozni, nem ő lesz otthon.

Nekik is apává kell válniuk, ami sokkal hirtelenebb történik, mint anyává válni. Az anyáknak van 9 hónapjuk felkészülni, bennük nő a gyerek, a nők teste változik, az ő hormonjaik szökkennek az egekbe. Ezt leírni és elmondani egy férfinak nagyon nehéz, még ha próbál nyitott és megértő lenni és örül is a gyereknek.

2018. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem, mi az, hogy “mert b**szameg, egyszerűen még nem”-teherbeesés? Magyarán véletlenül besikerült a kölyök? Eskü nem álmaivkodni akarok, csak nem értem...

Ha a feltételezésem helytálló (elqrt védekezés), akkor a párod felelőssége ugyanakkora ebben a bakiban, mint a tiéd, ergo elég fura lenne, ha ő haragudna rád emiatt, neadjisten nem szeretne... x)

2018. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak eleve nem fogják fel (a tervezetten apává válók sem) egy csomó ideig, hogy baba lesz."


Azért ez egy csúnya és nem mindenkire vonatkozó általánosítás... Egy csomó férfi tök buzgón tervezi előre a dolgokat és felfogják, hogy apák lesznek. Mellettük egy csomó nő gondatlan terhesség közben. Légyszi, ne húzzatok pár férfi miatt minden apára rá egy sablont. Köszönöm.

2018. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Neked még biztos nincs gyereked kedves utolsó, különben tudnád, hogy miről beszél az első. Nem az akaratról van itt szó, hanem arról, hogy egyszer csak tudatosul bennük, hogy egy embert alkottak, aki ott lakik a nőben. Ez az anyákban is megtörténik, ez nem lenéző. Ez egy csodálatos érzés, semmihez sem hasonlítható, a legnagyobb szerelem is eltörpül mellette.
2018. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7: Nincs és már nem is szeretnék. Ettől függetlenül a környezetemben több férfiban is tudatosult már a terhesség első pár hetében, hogy egy gyermek fog születni. Volt, akinél már az első pillanatban. Értem én, hogy egyeseknél később esnek le ezek a dolgok, de abszurdnak tartom, amikor mindenkire ráhúzzák ezeket a dolgokat.
2018. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mint írtam ez nem negatív dolog, ezért nem lehet ráhúzni valakire. Saját magammal példálózok: A terhességem 9 hónapja alatt nem jött ez az érzés. Vigyáztam a babára, vártam őt, készültem, ahogy kell, tervezett baba volt. Aztán, mikor megszültem és a mellkasomra tették azt a nyálkás, apró testet, akkor tudatosult bennem, hogy nekem gyermekem van. Nem vagyok ettől rosszabb ember, mint azok a nők, akik az első pillanatban érezték, és az apák sem rossz emberek attól, hogy csak akkor jönnek rá, hogy mi van, amikor az már szemmel látszik, érted?
2018. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy ez negatív vagy pozitív visszajelzés, csak felesleges mindenkire ráhúzni. A példád is a SAJÁT tapasztalatodról szól. Másnak más a tapasztalata.
2018. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!