Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apu nők felé mutatott viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apu nők felé mutatott viselkedése miatt nem tudok közeledni a csajokhoz. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Apu gyerekkorom óta vitt mindenhova magával. Ő még a vadidegen nők felé is állandóan így közeledett: "Szia drágám" "Hú de csinos vagy" "Lennék a palid helyében" stb. Úgy beszélt a nőkkel, hogy 2 perc után már a lábai előtt hevertek. Szóval nagyon durván flörtölt vagy nem is tudom minek nevezzem, de túlzásba esett. Nekem meg úgy jött le a dolog mintha a szeretői lennének kb. vagy fel akarná őket szedni. Jól megvoltak anyuval, de ő ilyen volt alapból. Tapadtak is rá a csajok, az összes fiatal és idősebb odavolt érte. Még a középiskolás osztálytársaim is szerelmesek voltak belé (persze plátóian). A barátnőimmel is mindig így viselkedett, volt aki félreértette (mivel fiatal, tapasztalatlan) és azt hitte az apám ki akar kezdeni vele. Amúgy nagyon jóképű, macsó volt, haverjai "a magyar George Clooneynak" mondták. Sokszor mondták a tanárnőim is, vagy idegen idősebb (30 felett, ugye akkoriban az idősnek számított) nők hogy "nagyon fess az apukád" "nagyon jóképű az apukád". Nagyon zavaró volt a dolog, főleg hogy én nem éreztem és a mai napig nem érzem magam olyannak mint ő. Szerintem én kifejezetten ronda vagyok.


Engem már kiskoromban is zavart, hogy így, teljesen gátlástalanul beszél idegen nőkkel is. Sokszor zavarban voltam miatta, egyszerűen nem tudott így kialakulni nálam egy egészséges közeledési viselkedés. Amit ő csinált azt semmiképpen sem akartam ellesni (bár most már jól jönne ennyi idősen, de akkor nagyon gáznak tartottam). Szóval itt vagyok most és nem tudok flörtölni, csajozni, de még közeledni se emiatt. Volt egy csaj akihez a magam módján közeledtem hetekig, én azt is hittem hogy jó úton vagyok, de a barátnője elmondta hogy nem is esett le neki hogy én uvarolnék vagy bármit is akarnék tőle.


1 barátnőm volt eddig, az is kb. véletlenül jött össze, 2 évig tartott.


Hogyan tudnék túllépni ezen a gátlásom amit édesapám okozott nekem gyerekkoromban (egyébként autóbalesetben elhunyt több mint egy éve, de ez nem tartozik ide)?



2013. dec. 19. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fenébe. kár hogy elhunyt szegény, mert ő lehetne a legjobb tanárod.
2013. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt semmiképpen nem javaslom, hogy apukád módszerét vedd át. Alapból nem vagy olyan, ha magadra erőltetnéd, más is megérezné, és az inkább nevetséges lenne.

Másrészről vannak olyan lányok, akiknek a visszafogottabb pasik jönnek be. (Például nekem, de nekem van is párom, aki szerencsére visszahúzódó) Én pl. nem bírom a flörtölő, nyomolós, macsós férfiakat, mindig amikor bepróbálkozik nálam egy ilyen, szánalmat ébreszt bennem.


Nehéz út lesz, de próbáld meg elhitetni magaddal, hogy igenis meg tudsz szerezni bármilyen csajt, legyen az Angelina Jolie vagy Megan fox, aztán szép lassan.

A korodból ítélve talán egyetemista lehetsz, ott elég sok lány vesz körül. Vagy próbálj ismerkedni közösségi oldalon, esetleg valami szakkörön, ami érdekel.

2013. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
"magyar George Clooney" Lol, ezt hol álmodta az öreged?
2013. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem kamu, akkor nem volt az igazi baleset. Inkább szerencse.
2013. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod miért frusztrál téged az apád? Mert ilyen akarnál lenni de nem tudsz ilyen lenni.

Nem apádtól vagy fatökű, hanem magadtól. Vegyél példát az öregről. Fiatalaon úgy fest elég sűrű életet élt. Na ha nem akarsz egy fap!n4 mellett megöregedni akkor belehúzol szépen. Ott az élő példa, simán lophatod a húzásait, mert látványosan minden korosztálynak működött. És CSAJOZZ!!!

És ha faterod ennyire bejött/bejön a nőknek akkor nem lehet rossz kívülről sem, vagy ha mégis akkor lehetsz rút te is, láthatnád, hogy az öreged is eladja magát a szövegével. Szóval húzzál bele!

2013. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1: utólag már úgy látom, hogy engem akart tanítani az "életre". Csak akkor nem így éltem meg a dolgot, hanem úgy hogy "miért csinálja ezt anyuval, miért kell neki idegen nőkkel kikezdeni?".


2: igen, egyetemista vagyok. Utánozni nem fogom tudni őt, még ha akarnám se, mert neki alapból volt egy olyan karizmája amit mindenki észrevett azonnal. A nők, az üzleti partnerei, bárki. Az a baj, hogy én még visszafogottnak is szélsőséges vagyok. Elpirulok, dadogok. Ez inkább bénaságnak tűnik a csajoknál, mint visszafogottságnak :( Próbálom szugerálni magam, de mivel nem láttam nekem megfelelő példát, nagyon nehéz.


3: havernői mondták rá mindig és nem gúnyosan. meg sokan mások is. 90-es években öltönyreklémban is szerepelt.


4: ? Ha jól értettem amit írtál, szégyelld magadat!


5: Igazad van. Azért akarok ilyen lenni mert ez volt az elvárása, erre akart engem tanítani, hogy jól boldoguljak az életben, meg főleg a nőknél. Apu nagyon jójépű volt, én nem vagyok. Nem is mertem soha az ő viselkedését használni vagy a szövegeit, mert úgy gondolom hogy ami jól áll egy jó pasinak az egy csúnyának nem.


Lányok, most őszintén: ha odamegy egy jó pasi, jó szövegekkel hozzátok akkor ugye "elájultok"? (aputól elájultak mindig). De ha ugyanazzal a szöveggel, kiállással odamegy egy ronda srác? Kinevetitek.

2013. dec. 19. 14:37
 7/11 Tarnolf ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz olyan lenni, mint édesapád volt, akkor ne erőltesd, járd a magad útját. ;) De konkrétabban leírnád, hogyan közeledtél a "magad módján"? Csak mert akkor könnyebben tudnék (talán) segíteni. :)
2013. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tarnolf: munkában volt a csaj, másik emeleten. Gyakran kerestem a társaságát, mindenféle indokkal felmetem hozzájuk, hogy találkozzak vele. Kérdezgettem a barátnőit is hogy van e pasija (nincs). Bejelöltem és írtam neki Facebookon.
2013. dec. 19. 14:51
 9/11 A kérdező kommentje:
(hozzáteszem hogy részmunkaidős állásban vagyok egyetem mellett, így nem vagyok ott egész nap, nem ismerek mindenkit, nem vagyok annyira naprakész)
2013. dec. 19. 14:52
 10/11 Romeo2006 válasza:
5- os, teljes mértékben egyet értek...
2013. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!