Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne az hogy ne veszekedjünk a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na, akkor én most elmesélem, hogy hogyan működik egy kapcsolat (konkrétan az enyém, 6 éve) veszekedés nélkül.

Olyan típus vagyok, akinek szüksége van arra, hogy irányítsák. Kicsit mazochista is lehetek, nem tudom. Ha bármi probléma van, akkor én mindig azt teszem, amit a párom akar, mindig mindenben alkalmazkodom hozzá, soha nincs egy rossz szavam sem.

Ha valami mégis bánt, inkább elfojtom, esetleg sírok miatta magamban egy kicsit, a lényeg, hogy magamat hibáztatom. (A párom pedig olyan, aki szereti a bűntudatot kelteni, a bocsánatkérés pedig nem erőssége.) Néha nagyon tudom sajnálni magam, de mivel ez az első kapcsolatom (és félek, hogy az utolsó is), nem tudom, hogy kellene működnie egy normális kapcsolatnak.

Veszekedés nincs, ez tény. Én nem is tudok veszekedni, nem tudok érvelni sem, ilyen helyzetekben leginkább elmegy a hangom, és csak sajnálom magam.

Na, megéri? Basszus, inkább veszekedjetek!!!

2010. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez az én is ilyen vagyok nem erősségem a bocsánat kérés, de ö nem olyan mint Te,hogy elnéz mindent mert szóvá teszi és aztán és és igy fokozódik tovább. Mintha szeretnénk veszekedni mind a ketten... nem tudom.
2010. jún. 10. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!