Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, hogyha a barátotok otthon tanítana egy (általatok nem túl erkölcsösnek vélt) lányt?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki, hogy zavar, de azt mondta, h részéről ez tapasztalatgyűjtés, mert legalább átismétli a tudását, és biztosított, hogy nincs mitől tartanom. Engem mégis eszméletlenül zavar...
2010. jún. 10. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit tanít neki?
2010. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
gitárt
2010. jún. 10. 00:17
 3/11 anonim ***** válasza:
tapasztalatgyűjtés....pfff
2010. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen...ez nekem sem tetszik. de mást is fog oktatni, csak nekem ezzel a bizonyos oktatással van gondom...
2010. jún. 10. 00:19
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Az a bajod, hogy tanítja? Bocs, ez marhaság. Ha nem egy megcsalós típus mégis mi bajod?

Ha túlzásba viszed a féltékenységet ki fog vágni. Én sem tűrném el, hogy beleszóljanak kit tanítok.

2010. jún. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Taníthatná veled, vagy egy barátoddal együtt.
2010. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy én pont nem vagyok féltékeny típus (talán ez az első ilyen jellegű gondom). Inkább ő az, aki folyamatosan ellenőrizget, pedig aztán soha nem csináltam és nem is fogok semmit. ezért is zavart ez engem...ha én mondtam volna, hogy kettesben leszek egy sráccal a lakásán, miközben ő oktat, akkor teljesen kiborult volna...
2010. jún. 10. 00:45
 8/11 A kérdező kommentje:
mondta azt is, h ott lehetek, amikor tanítja, de nem lenne pofám hozzá... nagyon kellemetlen lenne... és ő is tudja, hogy ezzel a lehetőséggel nem élnék..
2010. jún. 10. 00:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondtad, hogy zavar...őt nem érdekli, ez gáz!

Tapasztalatgyűjtés, na persze, mihez? oktató akar lenni? Ha legalább azt mondta volna, hogy a pénzért csinálja. Szóval gáz!

Ha nem is kap érte pénzt, akkor még nagyobb a gáz!

De hogy a lány szerinted nem erkölcsös, ez még inkább gáz!


...vagyis kamerázd be a lakást :)

2010. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha pénzért oktat, az oké. De ha te szólsz neki és ennek ellenére sem hagyja abba, az tényleg necces. De te fújd fel a dolgot :)


Egyébként meg ez, hogy a pasid ellenőrizget...elképzelhető, hogy nem bízik benne? van egy ilyen mondás, hogy a partneredben a te tulajdonságod nem szereted. (vagy valami nagyon hasonló:D) Szóval, ha te hűtlen vagy, akkor a partneredre azt fogod hinni, hogy megcsalna/megcsalt....Tehát akkor a pasid pont az, aki félremehet. Éééérted :) Tehát gáz :D

2010. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!