Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikus dolog lecsapni egy férfire akinek családja van de éppen mosoly szünet van náluk?

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 11:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

Azt lehet tancba vinni, aki hagyja magat.

Az etika a hazas fel oldalan merul fel.

2018. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
#9: inkabb ugyanaz a kiiro.
2018. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

12-es: Nem. :) Én írtam ki a kövi kérdést, ezt pedig nem én. Jók az ilyen fricskák az élettől, véletlen egybeesések.

Szóval kedves kérdező, gondolkodj, tegyél rendet a bugyidban és uralkodj magadon. Van egy csomó szingli pasi, fókuszálj azokra.

2018. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%
Ha csak dugni akarsz egyet (pàrat) megteheted.
2018. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
#11: ezzel nem értek egyet. Ha a harmadik fél _tudja_, hogy a kiszemeltjének van kapcsolata, és ennek ellenére is erőlteti a dolgot, akkor ott bizony ő is felelős. Ha nem tudja, akkor nem.
2018. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

13-as, nem akarsz mondani valamit az illetőnek akkor? Itt megteheted.

:)

2018. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem ertem a lepontozast, csak arra akartam ravilagitani a kerdezönek hogy dugason kivul tobbre itt nem nagyon szamithat. Mert majd jon a kibekules es ugyis megy vissza a csaladhoz. (egyebkent helyesen)
2018. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem, de az ő részéről sem etikus hagyni, hogy "lecsapjanak" rá. Kettőn áll a vásár.


Ha annyira tombol a szerelem, akkor is beszéljétek meg, hogy mi sülhet ki ebből, és ha eljuttok oda, hogy semmi jó (ami az egyetlen helyes konklúzió), akkor maradjatok abban, hogy inkább jó barátok lesztek, romantikus szál nélkül.

2018. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy az, jövő március 15-én kitüntetést adnak érte a Kossuth téren. Hajrá!
2018. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hogy ki csap le kire.....

Tudod, akinek elmeséltem (szó szerint mese), hogy a házasság romokban, mosolyszünet, szex persze nincs, csak a gyerek, csak a szülők betegsége... stb - szóval azt a nőt én akartam - de úgy érezhette, hogy ő vadászott le. Végül is én nem mondtam semmi konkrét vágyat irányába.


De mondjuk az is igaz, hogy egy rendben levő házasságban, kapcsolatban nincs az a nő, akit meg akarna szerezni az ember, tehát lehet igazat beszél.

Tapasztalt emberként mégis azt üzenem neki, ez nem megoldás semmire.

Indulhat a dolog pár kósza eü. numerával, csakhogy nem tudni hova alakul - szóval inkább teremtsen tiszta helyzetet.

2018. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!