Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért a párom, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért a párom, most mi tévő legyek?!

Figyelt kérdés

Egy ideje rengeteget veszekszünk. Szerintem jogos a kiakadásom szerinte viszont nem. A Helyzet a következő: pár hónapja új kolleganője érkezett a munkahelyére és azóta nagyon megváltozott. Az elején még nem foglalkoztam vele mert nem mutatott iránta érdeklődést. Aztan jött egy céges buli és azóta sok időt tölt vele, ami persze felbosszant és nem hagyom szó nélkül. Persze mindig kiakad, hogy miért nem bízom benne, a lány csak egy haver stb. Csak az a baj hogy mióta képbe jött mi nem járunk el sehova, olyan érzésem van mintha nem akarna velem mutatkozni. És ez nekem fáj. Kijelentette hogy jobban érzi magát azzal a lánnyal mert vele mindig el nevetgél velem meg folyton veszekszik. És most szünetet kért hogy elrendezze a fejében a dolgokat. Én meg csak magamat emésztem félek hogy a szünet után úgy dönt jobb neki nélkülem. Másfél éve vagyunk együtt. Én nagyon szeretem nem tudom elképzelni nélküle, de félek hogy ő máshogy látja. Mit kéne tennem?! Ha valaki tudna segíteni, tanácsot adni azt megköszönném.


19/L



2018. febr. 11. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el!


Jó ezt könnyű mondani és gondolom nem is fogod megtartani amit írok,de nekem lerí ,hogy a barátod nem tisztel és nem szeret téged már. Egyáltalán nem érdemli meg ,hogy együtt legyetek. Mondd meg neki szépen,hogy neked nincs szükséged olyan pasira aki az első adandó alkalommal amikor egy nő jófej vele eldobná a szerelmét,párját. Mindig lesznek kollégák akik nyilván jófejek lesznek,hiszen ki akar rosszban lenni a munkatársával?

Neked kell egy ilyen pasi? Ez a férfi szánalmas.

Amúgy hidd el,ahogy közlöd vele,hogy téged már nem érdekel futni is fog vissza hozzád,hogy megbánta meg téged szeret. De ne dőlj be neki,legyél erős és felejtsd el!

2018. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szönet azt jelenti hogy ő gondtalanul felhötlenül találkozgathat a kolléganőjével és azt csinálnak amit akarnak, kipróbálhatják a kapcsolatot hogy megy-e együtt. Szerintem egyetlen esélyed ha magszakad a másik kapcsolata és visszatér minden a régi kerékvágásba (persze már soha nem lesz a régi minden).

Sajnos én is ebben a cipőben vagyok mint a párod, jött egy új kolléganő akivel úgy néz ki egymásba szerettünk de mindketten foglaltak vagyunk ugyhogy egyelőre nincs köztünk szex de nem tudom mi lesz belőle.

2018. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez már veszett fejsze nyele...

Szerintem túl fiatalok vagytok. Ennyi idős korban biztos csak az számít legyen kivel nevetgélni. Kerek perec kijelentette, hogy jobban érzi magát vele, mint veled. A helyedben én dobnám ki őt.

2018. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy sok értelme lesz annak ha mégis úgy dönt,hogy Melletted marad.

Én is azon a véleményen vagyok ahogy előttewm írták: felejtsd el, ne kezdjétek újra még akkor sem ha a barátod nagy gondolkodás után kegyes lesz és rábólint,hogy Veled akarja tovább folytatni.


Ideig-óráig tart, hidd el, és ismét lesz olyan ok ami miatt szünetet kér, vagy egyszerűen megcsal, lelép, elhagy.

2018. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél papucs, add ki az útját, a szünetes szerencsétlenkedésnek nincs értelme. Remélem nem sértelek meg vele, de ez egy elég tipikus forgatókönyv.
2018. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szünet? Az iskolában talán - ennek mikor lesz vége?

Legközelebb ne vadítsd el magadtól a párodat -a rengeteg veszekedés nem része egy kapcsolatnak.

2018. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szünet = szakítás - jobb berkekben, rosszabbakban "kicsit dugogatok ezt-azt, aztán majd visszamegyek hozzá".
2018. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2018. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a válaszokat, tanácsokat! Tudom azóta már eltelt egy pár év és az utolsó kommentre válaszolva, a vége happy end lett.:D

Végül ő volt az aki először keresett, igazából már pár nap után ki akart békülni. A kolléganő utána már nem sokáig dolgozott azon a helyen és szerencsére megszűnt minden "kapcsolat" vele. A párommal (aki mostmár a férjem) sikerült mindent le tisztázni és elrendezni. Azóta tavaly decemberben született egy kisfiúnk és boldog családként élünk. Úgy vagyok vele hogy még túl fiatalok voltunk és értetlenek.. Nem igazán tudtuk hogy mit is szeretnénk akár az élettől akár egymástól. A férjem is rengeteget fejlődött az évek alatt pozitív irányba. Kezd felnőni agyilag. Felelősség teljes apa és férj. Próbálok arra az időszakra nem is gondolni inkább.. azóta mindketten érettebbek lettünk és próbálok inkább előre tekinteni.😃

2021. ápr. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!