Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet vele kezdeni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet vele kezdeni, ha azon ennyire megsértődött, hogy túl sok barátom van?

Figyelt kérdés
Igen, jól olvastátok.. :D Barátnőm 2-3 hete ezzel támad és megkérdeztem tőle, hogy számára ez miért zavaró, de sosem ad rá semmilyen választ. Szó szerint vannak ismerőseim mindenhonnan, és nem arról van szó, hogy barátnőmmek nincsenek, csak kb 2-3 emberrel szokott beszélni, de velük is ritkán. Én meg minden nap találkozom velük, de nem úgy, hogy egész nap velük vagyok, csak max 1-2 órára,úgyhogy nem hiszem, hogy az lenne a baja, hogy sok időt töltök velük.
2018. márc. 15. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagy vele?


Nem támadnálak emiatt, de soha nem találtam meg a közös nevezőt ilyen nagy baráti társaságos emberekkel, nagyon fárasztóak, és nem azzal foglalkoznak, aki közel áll hozzájuk, hanem aki "távoli ismerős, de lehet, hogy már nem bír annyira, akkor elszórakoztatom". Persze ez csak az én véleményem.

2018. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Az szerintem is fárasztó lehet, hogy nem telik el úgy nap, hogy valakivel ne találkoznál.

Az embernek általában van kötelező elfoglaltsága is, tehát tanul vagy dolgozik, ez eleve elvesz 8-10 órát a napból, aztán nég jönnek erre a haverok is, napi szinten. Nem túl sok minőségi udőt tölthetsz így a barátnőddel.

Természetesen kellenek a barátok, de én is túlzásnak érzem, hogy minden "jöttmenttel" jópofáskodni kell.

2018. márc. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna ha mindennapos lenne

Szerintem letezik telefon amin lehet beszelni

hetente 1-2 alkalommal meg beülni vhova

es pl a baratnöd is vihetned

ha mar ilyen keves idöt szansz ra,akkor vidd el öt is

együtt vagytok,jol is erezne magat

Szerintem az a baj h ugyerzi a barataid sokkal fontosabbak

Ami jo dolog h fontosak

De a parkapcsolatot es baratokat össze kell egyeztetni

ha a barataid nem ertik meg h csak minden 3. 4. nap talalkozzatok

akkor nem is baratok

2018. márc. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha nincs semmi dolgod egész nap, akkor nem sok az az 1-2 óra. Ha mellette suli, munka van, akkor azért fura. Mióta vagytok együtt és menyni időt töltesz vele?
2018. márc. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem lennék együtt ilyen emberrel. Általánosságban úgy vettem észre, hogy akinek rengeteg barátja van és folyton velük is lóg, az éretlen. Legalábbis egy kapcsolathoz biztos, mert mindig a barátokat helyezi a párja elé. Példának okáért legutóbb 2 hónapig randizgattam egy 24 éves sráccal, kedves volt, értelmes, de még nagyon éretlen. Egész hétvégén a haverjaival lógott, gépeztek, buliztak(mintha leragadtak volna a gimiben), sokszor még hétköznap is egymásnál aludtak, rám kb 1-2 napot szánt a héten, és azt is sokszor úgy, hogy a barátai is ott voltak. Ekkor már értettem, miért volt szingli 2 évig előttem is, az ilyenek még nem érettek egy kapcsolathoz, a nőknek felnőtt férfira van szüksége, nem olyanra, akinek az élete a haverozás.
2018. márc. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden napra jut egy barát, olyan sok van? Az ilyen emberekkel én se tudtam soha mit kezdeni. A barátnőd hová fér bele az életedbe?
2018. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy osztod be mellé az időt. Ha délig vagy suliban, kettőig haverozol és utána estig a barátnőddel, akkor semmi gond.

De ha háromig sulizol, onnan nyolcig melózol, és utána mész minden este iszogatni, vagy ha váratlan délutáni elfoglaltság (pl orvoslátogatás) miatt mindig a barátnőd esik ki a haverok javára akkor meg tudom érteni.

2018. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!