Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan kapcsolattal ahol nem lehet megbeszelni semmit normalisan?

Figyelt kérdés
A parom ahogy ki is mutatja szeret engem.érzelmes tipus is tud lenni.a gondom az vele hogyha elmondom neki mi zavar( pl.legyen több időt velem,mert hiaba elünk együtt túl sokat dolgozik,vagy ha zavar valami amit csinal szolok neki..)olyankor mindig kikel magabol neha kiabal is és azt hozza ki az egeszbol hogy én vagyok a rossz.de ö meg ennel kissebb dolgokert is letol.mar nem birom ezt hogy probalom megbeszelni vele meg hogy min kellenne valtoztatni hogy jo legyen minden es kiabalassal intezi el.de o meg elvarja hogy en a kedveben jarjak,de ő ertem ugy erzem nem tesz semmit

2018. jan. 24. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem lehet megbeszélni normálisan akkor az nem egy normális kapcsolat. Ha a szex sem jó vagy nincs akkor semmi értelme a kapcsoltnak.
2018. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradj határozott, különben megszokja, hogy itt csak ő ugathat. Mondd el neki a véleményedet akkor is, ha nem kíváncsi rá. Talán még megtanul kommunikálni. Ha mégsem, akkor szerintem felejtős.
2018. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:

Kosár, csá....

Ha valami nem tetszik az életedben úgy ahogy van: Változtass...

2018. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dobk ki a fenébe.
2018. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!