Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Születésnapomra kapott ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnapomra kapott ajándékot vissza adjam szakítás után?

Figyelt kérdés
Születésnapom után dobott 2 nappal, tehát gondolom mikor kaptam se szeretett már
2018. márc. 16. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én visszaadnám. Te döntsd el,hogy mit csinálsz vele.De mivel önként adta neked,ha tetszik,hasznos tárgy,és el tudsz vonatkoztatni attól hogy kitől kaptad,megtarthatod és használhatod.
2018. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne. Ez fölösleges dráma csak.
2018. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarod megtartani csak ajándékozd tovább.
2018. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy magam sem tudom. Rá nézek és elkap a síró görcs
2018. márc. 16. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Vissza semmiképp ne add. Ha tényleg sírógörcsöt kapsz amikor ránézel, rakd el valahová, pár év múlva még szép emlék lehet. Legfeljebb ha még akkor is utálni fogsz ránézni, és nem a szép dolgok fognak eszedbe jutni róla, akkor kidobod.


Ajándékot, ha már egyszer elfogadtuk, se visszaadni, se továbbajándékozni nem illik, semmilyen körülmények között.

2018. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
(#5 szerintem tovább ajándékozni ajándékot klassz dolog. ez tök segíti, hogy bátran adjunk furcsaságokat, ha tudjuk, hogy ha a másiknak nem tetszik, akkor továbbadja és előbb utább helyére talál.)
2018. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az más, ha az ajándékozó felhatalmaz rá. Én is adtam már úgy valakinek háztartási gépet, ruhát stb., hogy nyugodtan ajándékozza tovább. Vagy pl. az n+1-edik nászajándékba kapott kávéfőzőt nem udvariatlanság továbbadni. De személyes, főleg születésnapi ajándékot, akit olyantól kapták, akivel sokat jelentettetek egymásnak, nagyon nem illek. Képzeld el, ha valamilyen módon tudomást szerez róla. Neked hogyan esne, ha veled történne ilyen?
2018. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

*kaptál

*illik

2018. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 kit érdekel, mit szól az, aki elhagyott?
2018. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnám vissza :D Odaadnám másnak v eladnám, jól jön az a pénz.
2018. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!