Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után honnan tudtad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után honnan tudtad hogy lesztek még együtt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudtam.
2018. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ma beszéltünk reggel és meg engedte hogy megöleljem és hogy meg pusziljam a csókot viszont nem engedte. Szerintetek?
2018. márc. 16. 18:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, így csak szenvedni fogsz.
2018. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakitotatok, akkor miert kell ujra kezdeni? Ki szakitott, te vagy o?
2018. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ő szakított mert nagy volt a nyomás rajta sok minden miatt plusz én se voltam mostanában megértő vele
2018. márc. 16. 18:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez duma, rádunt és/vagy másra vágyik :) Engedd el
2018. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem duma, tényleg sok volt rajta a nyomás.
2018. márc. 16. 18:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azert... Te hogy tudnal olyannal ujra egyutt lenni, aki dobott teged?

Gyakorlatilag fajdalmat okozott neked, es te tovabbra is szereted.

Szerintem ne remenykedj, ne mutasd ki, hogy szereted, hogy barmikor megkaphat, es kulonben is, ha nem engeded neki, hogy hiany erezete legyen miattad, akkor hogyan jojjon ra, hogy hianyzol es mondjuk hiba volt a szakitas?!

2018. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Meg tudom érteni a helyzetét jelen esetben és hiába szakított én még szeretem és úgy érzem, látom rajta hogy ő is. Ha kibékülnénk én meg tudnék neki bocsátani mert tudom hogy rendkívül rossz helyzetben van és erre még én is rá tettem egy lapáttal.
2018. márc. 16. 18:31
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak duma. Ok, nagy volt rajta a nyomás, és te is csak súlyosbítottad. Ez lehet tény, de attól még a szakítás valódi oka lehet más. Valószínűbbnek tartom, hogy kiábrándult, már nem érez úgy irántad.

Persze ha annyira hibásnak érzed magad a dologban, így konkrétumok nélkül ezt nehéz megítélni, nem tudom mit követtél el, akkor próbáld jóvá tenni, megbeszélni vele, de őszintén szólva én nem fűznék hozzá sok reményt.

2018. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!