Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom számítógép függő! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom számítógép függő! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom már mit tehetnék annyiszor, de annyiszor mondtam már neki, hogy engem ez zavar! Haza jön a munkából az az első, hogy ül le és a haverjaival játszik 32 évesen, ha nem dolgozik akkor meg reggeltől estig ezt csinálja kisebb szünetekkel! Komolyan mondom már nem tudom mit tehetnèk, és már olyan rossz hogy sehova nem megyünk max néha moziba vagy étterembe azon kívül minden nap ez van! Nem az zavar, hogy játszik mert játszon csak ne ennyit!
2018. márc. 16. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Játsz vele te is. Akkor meglátod mennyire nehéz felállni. 10 év múlva ez már nem lesz probléma:)
2018. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
A barátod ovis szinten rekedt. Ne megváltoztatni akard, hanem keress olyat, aki megfelel az elképzeléseidnek.
2018. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem keress mást! Folyamatos konfliktusforrás lesz ez köztetek.
2018. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Több, mint 5 éve vagyunk együtt azóta ez van!

Ha leülnèk mellé játszani akkor nem lenne aki főzne, mosna, takarítani😁 ...meg hát őszintén engem nem igazán vonz a lövöldözős meg ehez hasonló játékok meg vannak haverok akikkel játszik+fülesbe dumàlnak közbe! Hàt nem tudom...igazából tényleg én vagyok a hülye, hogy ezt így tűröm...!

2018. márc. 16. 20:17
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Az én párom is játszik, de engem egyáltalán nem zavar, mivel a közös időt tiszteletben tartja.

Beszéld meg vele, hogy ha megbeszéltek programot, akkor ahhoz tartsa magát. A többi szabadidejében meg szerintem joga van azt csinálni, amit szeretne.

2018. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1:


Ja, ha meg a barátja nem játék, hanem alkoholfüggő lenne, akkor azt is csinálja vele együtt?


A számítógép-/játékfüggőség is káros. (Jó-jó, nem kell a duma hogy nem annyira mint az alkohol. Ezt mindenki tudja.)

2018. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
te nem szeretsz lövöldözni, ő nem szeret moziba járni
2018. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os megmosolyogtattál! 😂 De egyébként igazad van!


Ahogy említettem nem azzal van baj, hogy játszik...hanem hogy ennyit!

Persze örülök, hogy nem alkoholista, nem drogos, nem ver stb stb csak már én is 28 vagyok attól tartok, ha esetleg lenne egy baba akkor is ezt csinálná-e és rám szakadna minden ezt már említettem neki ennyit mondott rá azért nem kell mèg gyerek ez mondjuk rosszul esett, hogy inkább a játékot választotta!

2018. márc. 16. 20:31
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es! Moziba szeret járni, mert film téren egy a stílusunk, meg van amikor ő akar menni vakamelyin jó filmet megnézni!
2018. márc. 16. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is viszonylag sokat vagyok gép előtt főleg a munkám miatt, bár játszani is szoktam. De kicsim mindig minden körülmények között ki tud szakítani, jobb játékokra tud invitál :D
2018. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!