Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sokszor erőszakos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sokszor erőszakos. Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Számítógép függő, ezért sokszor vitázok vele a gép miatt, olyankor erőszakos és erősebben fog meg vagy épp megragadja a torkom. Nem tudom őt elhagyni hiába beszél olyankor velem csúnyán és bánt. Akármit csinál szeretem. Miért van ez? Volt már veletek hasonló?

2017. júl. 23. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Megvárod amig meg is folyt?

Nekem mindegy..

2017. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Kapcsolatfüggőségnek hívják. A hölgyek remek esszét tudnának írni a témáról :D
2017. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem, mivel undorodom az erőszakos nőktől.


Nézz szembe azzal, hogy egy megalázkodó, kapcsolatfüggő, naiv liba vagy. Ez az egyik módja, hogy megszabadulj ettől az ,,embertől", a másik az, hogy úgy megver, hogy fel se kelsz. Előbbit ajánlom.

2017. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer szorongatná meg a torkom,ott lenne pont a kapcsolaton...

Engem az ex csak szavakkal kínzott,de a következő valakinél,aki majd esetleg jön , figyelni fogok erre is.

Nem vagyok ezt hajlandó eltürni.

2017. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Az elso ilyen utan fognam magam, es otthagynam. Nem valami gagyi akcio filmben vagyunk, hogy torkon ragadgasson barkit is.
2017. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Milyen viccesen fogalmazod a kérdést.

Nem az, hogy esetleg hogyan kéne megszabadulni tőle, hanem, hogy mással is történt-e már ilyen?

Mintha ez egy természetes dolog lenne...

2017. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert nem vagyok olyan gyenge vagy kapcsolatfüggő, hogy egy ilyen gusztustalan alakkal kínozzam magam, a szerelem önmagában pedig édeskevés egy jó párkapcsolathoz és semmire sem kifogás vagy mentség. Te úgy látszik az a fajta vagy, aki házhoz megy pofonért, bocs, de az ilyenek meg is érdemlik.
2017. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Velem, ilyet még nem csinált a te párod. Egyszer próbálná meg, többször biztos nem.
2017. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát pedig el kéne hagynod.
2017. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

És ki a f-szt érdekel, hogy szerelmes vagy, komolyan? Szerinted lehet csak erre alapozni egy kapcsolatot?


A legjobban működő kapcsolatok alapja soha nem a szerelem, úgyhogy felejtsd el ezt a bárgyú, romantikus marhaságot.

2017. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!