Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi fér bele párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi fér bele párkapcsolatban alkohol terén?

Figyelt kérdés

Párom elég sokat iszik. Sok kocsma, heti minimum 3. Ilyenkor egy sör, vodka. Ez már az alholizmus alapja az én véleményem szerint. Szerinte nem. Megértem, hogy fogja vissza magát. Emellett sok buli, kb minden héten péntek szombat. A munka helyeit sorra veszíti el. Nem emiatt. Viszont aggaszt.

Ultimátum jogos ebben a helyzetben? Szerinte irányítani akarom. Pedig kifejtettem, hogy ez nekem nem fér bele, sem a sok buli sem a kocsma. Hozzá teszem mindketten 30 évesek vagyunk. Szakítanátok? Jogosan gondolja, hogy irányítani akarom?



2018. márc. 16. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Én sokáig szerettem volna egy olyan lányt találni, aki már majdnem absztinens, de még ilyet sem találtam.
2018. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
* megkértem
2018. márc. 16. 22:31
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Rettento turelmes vagy.

Heti ket buli, min. 3 kocsmazas. Plusz munkahelyek sorozatos elvesztese.

Mar reg kibaxtam volna.

Tulajdonkeppen mikor vagytok eggyutt?

2018. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
En nem az a szinvonal vagyok, aki ilyen proli alkoholistakkal egetne magat. Van igenyszint is a vilagon. A faszid meg mar regen massziv alkoholista. Ha neked ez kell... akkor gondolkozzal meg nyugodtan. Sok hulye no vesztegetett mar eveket ilyen alakokra.
2018. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos enyém is sokat iszik, én semennyire nem tolerálom az alkoholt.
2018. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Én kidobnám..ez nemhogy nem jó, hanem már az elviselhetetlen kategória nálam. 34/N
2018. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fér bele az alkohol, egyáltalán nem iszom, így ebben hasonló gondolkodásúval tudnék csak párkapcsolatban élni, máskülönben csak konfliktus lenne.

A párod jócskán benne van a dologban, és az a baj - ahogy írtad is -, hogy irányításnak, kontrollálásnak veszi, ha szólsz emiatt, hiszen egy függőnek minden támadás, ami ellenkezik azzal, amit csinál. Én nem szoktam szakítást javasolni, ezt neked kell mérlegelni, de ha önmagáért nem akar változtatni, akkor nem ér semmit, ha te rágod a fülét, kérleled, szereted.

2018. márc. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Én sem iszom,így elvárnám a páromtól,hogy ő se igyon. Nekem nem férne bele a buli vagy a kocsmázgatás. Jó úton halad az alkoholizmus felé.Ha nem akar ezen változtatni akkor szerintem nem érdemes vele lenned.Lehet az alkohol hatására agresszív,erőszakos lesz idővel. A rokonaim közül páran alkeszok szóval tudom milyen..
2018. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok. Jártam hasonló alkohol mennyiséget fogyasztó pasival, nem volt jó. Józanon mondta h kevesebbet iszik majd. Persze semmi se lett. Nem ez volt a fő szempont, amikor dobtam.
2018. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sem nőnél sem férfinél nem fér bele!

Én pasiként szakítottam olyannal nővel, aki a napi feszültséget egy pohár bor társaságával próbálta elviselhetőbbé tenni, egy kád vízben.

Mondtam neki, ha elfelejti, a bor helyett kap tőlem masszázst...

Zavart a rendszeresség, ami az alkoholizmus egy foka.

Így is azt kaptam, hogy ne szóljak bele, és ő nem alkesz.

Mondtam neki, semmi gáz, nélkülem kedvesem... nélkülem...

Én ebben nem veszek részt.

És kiszálltam a kapcsolatból igen hamar. (3 hét)

Szóval kedves kérdező, már régen otthagytam volna a helyedben!

2018. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!