Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnatok mind ezt? (22N)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnatok mind ezt? (22N)

Figyelt kérdés
Egyutt vagyok ket honapja egy fiuval aki 3x elutasitott mondvan h o rosz ember es ugyis elhagynam mind a tobbi ha megtudom hogy milyen inkabb maradjunk baratok mert fel hogy nem leszek tobbet,es nem lesz aki igy nezzen ra..Vegul beegyezett de felt mert sose volt szerencseje a nokkel.Osze jottunk,probalta elmondani a dolgokat(nagyon csendes es kedves) vegul kiderult hogy 4x javitointezet,3 doszar a rendorsegen,fű,cigi csempeszet,verekedes,sok 30-50 ev koruli nők,rosz baratok,pia.A szulok ugy orulnek mert mellettem nem jar el sehova,nem megy a rosz tarsasagba,nem iszik,en vagyok az elso lany is akit haza vitt es bemutatott(26 eves).Mellettem valtozik es jo ember akar lenni aki megerdemli hogy vele legyek mindig ezt mondja-de ugy hogy ezeket elmondta kicsit a bizalmam megingott-ugy nem ilyennek ismertem,sot soha nem neztem volna ki belole-az edesanyja is azt mondja hogy vigyazzak ra es szidjam le ha kell mert ram nem morrog,sot egybol ugrik,a csillagokat is lehozna ertem.Lehetseges hogy valtozzon ennyit egy ember?bizhatok benne?mert en szerelmes vagyok bele(nyilvanvaloan tul jo pasi is kinezetre meg anyagilag is igy sok lany fut utanna,nem hittem h eszre venne barmikor is egy ilyen lanyt mint en) de annyira felek hogy megbant,hogy csalodnom kell megint.Pedig csaladrol es gyerekekrol beszel mar ket honap utan de en nagyon bizalmatlan vagyok ilyen teren.

2018. febr. 27. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már szakadna a cérna, h mennyire is komoly, h 2 hónap után csáldról/gyerekről beszélne. Valószínű, h a levegőbe beszél, mivel lövése sincs, h mivel jár a családalapítás. Mondjuk én sosem jönnek össze ilyen bajkeverővel, mivel a rossz pénz nem vész el... Nem vagyok előítéletes, de 22 évesen nem adnék erre a kapcsolatra, h ennyi gond volt vele. Legalább van normális munkája? Mert erről nem beszéltél.
2018. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy ennyit változzon egy ember, de biztosan nem miattad, vagy akárki miatt.

Hosszú sztori röviden: én drog addikt voltam jó pár évig, és végül sikerült lejönnöm. Mára teljesen normálisnak mondható életem van, de nem másnak csináltam, kizárólag magamnak.

Ha meg is tesz dolgokat miattad, ha elhagyod ugyanúgy vissza fog esni a gödörbe, mintha sose lettél volna. Benne kell megszülessen az elhatározás, addig felesleges is baszogatni.

Egy komoly függőben soha nem szabad bízni.

2018. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy honappal ezelott mondta el egy kozos barat hogy csinalt hulyeseget amit nem mondott el-elment felakasztani magat de levagtak,en veszekedtem vele es letettem a telefont,erre fel egybol feljott es reszketett,sirt es kerlelt hogy ne hagyjam el,egesz ejjel lazzas volt es reszketett mellettem pedig mondtam neki hogy nem hagyom el,nyugodjon le de nem tudott-utanna par hetre en megfaztam-erre egybol ott hagyta a munkahelyet egy hetre es apolt minden nap,pedig kertem hogy ne tegye,fozott ram,takaritott,ki se engedett az agybol.Mindig kapok tole meglepeteseket,ajandekokat,kedveskedik nagyon csak nem tudom sokszor hova tenni ezt a tulzott ragaszkodast
2018. febr. 27. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

egy idegroncs.

bocs de ilyen ferfival mit akarsz tervezni?

kb felsz vele osszeveszni, mert utana hulyeseget csinal?

tanulja meg kezelni az indulatait.

kapnal kulönbet barmikor.

2018. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak pótszerekhez lehet ragaszkodni. Halottad már a kapcsolatfüggő szót? Azt most hagyjuk, hogy sok "normális" ember is az szerintem, de ennek van patologikus esete is. Pl, amit említesz.
2018. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azt kell megérteni, hogy lehet, hogy a ragaszkodásnak te vagy inkább a kapcsolatotok a tárgya, de a függő nem veled van valamilyen viszonyban, hanem a függésével.
2018. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cigány?
2018. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te jo eg dehogy az...milyen kerdes ez?
2018. febr. 27. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Meg most kellene menekulnod.
2018. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!