Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdetleges párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdetleges párkapcsolatban szerintetek ez ok arra, hogy ne legyen több találka? L22

Figyelt kérdés
Pár sikeres szex után nem jött össze egy, lelankadt neki. többször mondta, hogy menjek haza, mire leléptem. Nem engedte meg, hogy igyak nála alkoholt pedig vizen kívül más nem volt otthon, egy felbontott töményből mégis öntöttem pár kortyot.

2017. jan. 14. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
El vagy tevedve. Ez nem volt parkapcsolat. Meg kezdetleges se. A vizzel meg nem tudom mi bajod van.
2017. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1. De az volt. : D Nyilván nem azok miatt, amiket ide leírtam.

Nem magával a vízzel volt a bajom, alapból stresszes voltam a sikertelen szex miatt. "Csak azért sem" alapon nem akartam hagyni, hogy annak ellenére, hogy odaadó voltam, ő ne kínáljon meg semmivel.

2017. jan. 14. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

""Csak azért sem" alapon nem akartam hagyni, hogy annak ellenére, hogy odaadó voltam, ő ne kínáljon meg semmivel."


Hát azért nálad is vannak gondok :D

2017. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D:D nem gondoltam komolyan
2017. jan. 14. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akar bemerülni a dolgokba !Párszor lefeküdtetek és ennyi !
2017. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akar belemerülni a dolgokba!*
2017. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó, tegyük fel így van.

A fentiekben leírtak után szeretné-e majd, még többször?

2017. jan. 14. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Egymás után sorban több akció is volt és azután sokadikra nem jött össze? Nem tűzoltó fecskendő az, hogy egyfolytában mindig álljon!


Nem kínált meg semmivel, sőt nem is engedte amit kértél, hogy igyál belőle?!

Keress egy normális férfit, ne egy ilyen akarnokkal próbálkozz mert az ilyennel később is csak a gondok lesznek! ...szerintem.


A másik dolog, egyfolytában ne várj el korlátlan akciót, mert az legfeljebb csak néhányszor megy legtöbbünknél.

2017. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a párkapcsolat kezdetleges, hanem a fogalmazáskészséged. Egy párkapcsolat lehet kezdődő, kezdeti szakaszban lévő, stb., de semmiképp sem kezdetleges.
2017. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!