Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez igy rendjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igy rendjen van velem van a baj a párommal vagy az egész kapcsolattal?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt közös gyerek van,de kijelentette a párom menjek el minnél hamarabb dolgozni ő tovább nem akar minket eltartani mert a kocsiját akarja csinálni illetve házat akar venni persze az én segítségemmel stb. Részben érthető részben nem :(
2018. márc. 17. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra csak az nem érthető, hogy ezt nem beszéltétek meg gyerekvállalás előtt?


Az én szememben nincs baj azzal ha valaki háztartásbeli anyuka (bár nekem nem menne, de mindenki más), de azt nem értem miért nem terveztétek meg közösen, hogy mik az elképzeléseitek a gyerek utáni időszakra.


29N

2018. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Kocsiját...házat venni a te segìtségeddel. Te mit teszel bele ebbe a közös projektbe amit kapcsolatnak hîvnak?

Mert vezeted a háztartást aláfekszel szűltél neki ezért jár kocsi a segged alá ház a fejed fölé konyha és zsebpénz??

2018. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"házat akar venni persze az én segítségemmel"


A házat a te segítségeddel úgy vegye, hogy törvényes házasságban éltek. Ha nem, akkor az ő háza lesz, és baxhatod pár év múlva.

2018. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Házasok vagytok? Mert így a házvásárlás/kocsivásárlás során még koppanhatsz is...

Mennyi ideje vagy otthon a gyerekkel?


Első válaszolónak van igaza, ezt a gyerek megérkezte előtt kellett volna tisztázni, hogy kinek mi az elképzelése a pénzügyekről, házról, stb.


Úgyhogy tessék most leülni azonnal és ezt tisztázni.

2018. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

"Részben érthető, részben nem"


A "részben nem" részt megtennéd, hogy kifejted? Számodra miért nem érthető, hogy a közös otthont, közös pénzből akarja előteremteni?


#1

2018. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

A pontos anyagi helyzetetek nem tisztázott, nyilván nem is feltétlenül releváns. De én is gyűlölöm amikor hónapról, hónapra élek, és nincs lehetőségem megtakarítani. Ez bennem is feszültséget tud szülni, mert úgy érzi az ember hogy egy helyben topog, nem haladnak a projektek (ház, kocsi jelen esetben), nem megy előre az élet.

Lévén hogy egy kapcsolatban vagytok, plussz gyerek is van, egy csónakban eveztek, így célszerű neked is evezőt ragadni és besegíteni neki, hogy előbb elérjétek a következő lépcsőt.

Magyarország sajnos nem az a hely ahol most egy fizetésből kényelmesen el lehet lenni. Én sem viselném el hogy a párom otthon heherésszen éveket, amíg én kidolgozom a belem. Természetesen van egy kor ameddig a gyerek mellett kell maradni, de utána igen is irány a munka világa, amilyen hamar lehet.

2018. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég hiányos a sztori.
2018. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány éves a gyerek? Szülés előtt volt munkahelyed? Most milyen jövedelmet kapsz (gyed, gyes, stb.)? Mit ért az alatt, hogy ő tart el titeket? (Egyáltalán nincs bevételed, és a gyerekkel kapcsolatos kiadásokat se fizeti?)

Házasok vagytok?


Ebből nem derül ki semmi.

Abban nincs semmi sértő, hogy anyagilag jobban állnátok, ha te is dolgozol. Ez egyszerű tény.

Azt tisztázzátok most, hogy alakulnak az anyagiak. Különös tekintettel arra, hogy mi van, ha szétmentek.

2018. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!