Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves vagyok egy 8 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok egy 8 hónapos kapcsolattal egész életemből semmi több, kva jól nézek ki és nem értem miért nem találok senkit, miért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 22:09
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
a nők a pénzre, a vagyonos férfiakra hajtanak elsősorban, a szépfiúk ilyen szempontból másodlagosak
2014. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Mert el vagy szállva magadtól? Mert az egy dolog, hogy te tetszel magadnak, másnak nem biztos.
2014. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nagyok az elvárások, az alap vonzalom fontos,de ne pattints le minden "nemelsőlátásragyönyörű" csajt/pasit.
2014. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Cseppet sem vagyok elszállva magamtól, csak nem bírom felfogni, hogy miért mindig olyanok akarnak velem összejönni akik "8" évvel fiatalabbak vagy 18 évvel idősebbek vagy nálam 40 centivel kisebbek vagy rohadtul nem egyezik a véleményünk stb....
2014. júl. 30. 22:19
 5/26 anonim ***** válasza:
Ez a párkeresés szépsége. Mindenki más, keresgélni kell.
2014. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez pont egy probléma, hogy mindenkinek 28 ezredik esélyt is megadom, holott első körbe kéne tisztáznom bocs haver de én nem téged kereslek... ahhh én ezt nem értem :-(
2014. júl. 30. 22:22
 7/26 anonim válasza:
Ez a k*va jól nézek ki dolog ezt sosem lehet tudni egy pasinál... következő okból kifolyólag: Ha 1 barátnőd volt életedben, akkor valószínűleg nem nézel ki jól, csak biztos anyuci meg a rokonaid (mint mindenkinek) mondogatták ezt neked. Én akit ismerek a környezetemben, és tényleg jóképű pasik, azoknak minden ujjára jut lány/nő (sőt minden lábujjára is)
2014. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hello én 40 centivel kisebb vagyok nálad. 125 centi. Járunk?
2014. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :)
2014. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Küld képet magadról, én megmondom, hogy a "kva jól nézek ki"-vel van-e mégis baj :D ;) De lehet pech is. 18L
2014. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!