Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van az mikor mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az mikor mar nem lehet mejavitani egy kapcsolatott?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor elgondolkozok rajta de sose jutok dulore . 6 honapja vagyunk eggyutt de vagy 3 evig nagyon kozeli baratom volt nagyon jol ismerem stb de mar en se tudom. Idosebb par evvel es sokszor sok mindenben szo szerint le toll de o inkabb ugy lattja , hogy o inakbb ki javitja a hibaimat azert szol sok mindenert. Sok kozos es sok nem kozos temaink vannak sokat veszekszunk,(kicsit feltekeny vagyok ) O nagyon sexualitas teren kicsit tul futott ha lehet igy mondani (nekem o volt az elso es utolso a nemi eletemben es neha ugy erzem , hogy csak arra kellek neki

Mindig emlitem neki h ilyen jellegu erzesem van o persze mindig azt mongya , hogy nem igaz de nem tudom tapasztalatlan vagyok hisz az elso komoly parkapcsolatom

Szerintettek igy idegenbol mi baj lehet ?

Helyes iras miatt bocsi



2018. márc. 18. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Uraló, domináns, tipikus elnyomó.

Sosem fogsz tudni mellette kiteljesedni.

De maradj vele, szenvedj meg egy kicsit.

2018. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira múlt idő, hogy már két t-vel írod a tárgyesetet is, akkor ez már a veszett fejsze nyele. :)
2018. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Nem vagyok valami helyes iro :) az is biztos :) es az ember a hibaibol tanul :) koszonom

Itt egy gond van , hogy teleg nekem valahogy eszembe se jutt a sex o mar ha hozzam er vege van de sok esetben meg akkar tenni mindent azzert , hogy boldog legyek igaz iranytani o szeretne ezt nem tagadom valamikor erzelmes valamikor ellentettje de minden veszekedes utan mindig mongya , hogy o csak azzert mongya azt amit meg vezett , hogy nekem segicsen

Ugy , hogy nem tudom nagyon szeretem.

2018. márc. 18. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legmélyebb tisztelettel: hagyd a csudába a párkapcsolatosdit és kezdj el könyveket olvasni, tanulni. Az íràsod alapján alacsony iskolázottságú hölgy lehetsz. A barátod sem lehet sokkal műveltebb nálad. Azért okoskodik meg oktat ki, hogy a saját nem létező önbizalmát erősítse. Nem érdemes erre a fickóra több időt pazarolni. Olvass sokat. Ha sokszor látod leírva a szavakat, előbb-utóbb megtanulod, mit hogyan kell helyesen írni. Ha félbehagytál iskolát, azt fejezd be. Vagy kezdj valami újat tanulni. Akár nyelvet, akár szakmát. Ne legyél a buta naiv kislány, akit tanítani kell. Legyél önálló, okos, büszke felnőtt nő.
2018. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan, kész katasztrófa volt ez végig olvasni. Én sem vagyok valami jó helyesíró elismerem, de ez borzasztó.
2018. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!