Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység tönkre teheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység tönkre teheti a kapcsolatott?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a baràtommaal,de én nagyon féltékeny vagyok.Öröke kontrolàlom a telefonjat,mindig kérdezem ,hogy holvan mit csinàl meg stb.Félek ,hogy ez tönkre teszi a kapcsolatott.Szerintettek?
2014. ápr. 26. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem lenne barátom, a két kezem összetenném, és arra törekednék, hogy neki minél jobb legyen, nem pedig elkergetném magam mellől a gyerekes hülyeségekkel. Ha nem tudsz benne megbízni, minek vagy vele?


Ja, és még jobb kérdés: mégis mi közöd van a telefonjához?

2014. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha azt akarod, h elhagyjon, akkor csk folytasd
2014. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen tönkreteszi.

Nincs olyan ember (férfi, de nő sem) a földön, aki ezt hosszabb távon bírná.

Hidd el.


Neked hogy esne, hogy a másik ennyire nem bízik meg benned, hanem minden lépésedet figyeli?

2014. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egszerüen nem tudok megbizni benne Ha valamit mond pl,hogy nem tud hozzàm jönni mert nincs ideje.Nem hiszem el,mindog azt gondolom ,hogy hazudik,pedig nagyon szeretem.A telefonomat öis megszokta nezni közben nem csak én
2014. ápr. 26. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez így nem éppen egy normális kapcsolat azért.
2014. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem irigylem ezt a kapcsolatot.
2014. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de ennek a kapcsolatnak így az égvilágon semmi értelme. Egy kapcsolat alapvető eleme a bizalom, anélkül hosszú távon nem működik. Tapasztalat. Egy férfi se képes ezt elviselni de szerintem egy nő sem. Ha nem bízol benne hagyd ott hagy élje az életét egy olyannal aki feltétel nélkül megbízik benne főleg úgy hogy rá se szolgált a bizalomvesztésre :)
2014. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
adott rá okot am? hány évesek vagytok?
2014. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Maximum 2 szer fülentett.De azis aprosàg volt.Én 19 L 29F
2014. ápr. 26. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!