Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy hazudik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy hazudik a párom?

Figyelt kérdés
Folyton látom, hogy elérhető messengeren, de alig válaszol. Elmondása szerint attól, hogy a messenger elérhetőnek írja, még nem biztos, hogy úgy is van. Alapesetben neki hiszek, sőt, ha telefonról lépek be, folyton elérhető, ha gépről, ott teljesen mást ír, hol 27 perce, hol egy órája volt elérhető. Gyerekes, de ez engem akkor is idegesít. Az előző párom facebookon ismerkedett meg valakivel és hónapokig hűtlen volt hozzám. Félek, hogy megismétlődik.

2018. márc. 19. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert egy múltbéli csalódás okozta rossz beidegződés a jelenlegi kapcsolatod végét jelentheti, sőt, meggátolhat abban, hogy valaha is boldog legyél valaki mellett. Ha bizalom nincs, jól működő kapcsolat sincs.
2018. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ezt értem és tudom, sőt, próbálok vigyázni, hogy ebből a párom a lehető legkevesebbet vegye észre. De nem tudok megbarátkozni azzal a gondolattal, hogy bár mi is társkeresőn ismerkedtünk meg, ő a mai napig tartja a kapcsolatot a társkeresőn előttem megismert nőkkel. Legalábbis egy-kettővel biztosan. Ezt ő maga mondta el, tehát nem titokban. Elmondta, hogy csak baráti/haveri alapon beszélnek néha, de engem ez nyugtalanít. Nem arról van szó, hogy korlátozni akarom, hiszen nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, akikkel rendszeresen beszélek. A különbség az, hogy én sosem keresem mások társaságát, legfeljebb ha rám írnak, válaszolok. Neki viszont nagyon fontosak ezek az emberek, legalábbis én ezt veszem észre. Ráadásul saját elmondása szerint is van köztük olyan, aki a mai napig próbálkozik nála.
2018. márc. 19. 09:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és még valami, tudom, hogy nagyon fontos vagyok neki, millió jelét adja. De ezzel az egy dologgal mintha mindet tönkrevágná bennem, mert nem hajlandó beszélni a témáról. Higgadtan, nyugodtan akartam jelezni felé, hogy mi a gondom ezzel, de minden egyes próbálkozásomnak az lett a vége, hogy felkapta a vizet és rám mordult. Nem érti meg, hogy engem megnyugtatni kell és nem rám förmedni, mert ha utóbbit teszi, akkor pont azt éri el, hogy megfordul a fejemben, azért viselkedik így, mert amikor feszegetem a témát, akkor rezeg a léc...vagyis nem zörög a haraszt.
2018. márc. 19. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyet képes csinálni a messenger, saját tapasztalat.. le is töröltem.:D


bízz benne egy kicsit jobban, ne a neten keresztül próbáld megélni a szerelmi életed.

hajrá ^^

2018. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Felnőtt ember ezt hosszú távon nem fogja tolerálni. Chatelni amúgy nem csak fb-on lehet, hanem ezer más appon, amíg fb elfut a háttérben és aktívnak mutat netkapcsolat esetén. :)
2018. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már elég idősek vagyunk ahhoz, hogy szégyelljem ezt, de a múltam miatt képtelen vagyok néha elvonatkoztatni a dolgoktól. Plusz az sem segít, ahogyan lereagálja a dolgokat.
2018. márc. 19. 12:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy ezer más oldalon folytathat beszélgetést. Ez is sokszor eszembe jut.
2018. márc. 19. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Emiatt ne izgulj, én is számtalanszor tapasztaltam már a messenger ezen hátrányát. Volt, h barátnőm felvett engem valahol kocsival, és együtt mentünk a célig, és én közben felléptem facebookra, és elérhetőnek mutatta, miközben már vagy félórája vezetett, és nem volt belépve. Szóval ebben nem nagyon kell bízni, gyakran mutat hamisat a gép. Szóval nem biztos, h hazudik a párod.
2018. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A messenger tényleg csinál ilyeneket.

Az enyém még folyton Viber-en elérhető, de mindig azt mondja, hogy ő aztán nem beszél senkivel. Miközben meg, ha dolgozik, akkor se mutatja elérhetőnek, mert nem vihet le telefont. Szóval ő róla biztosan állítom, hogy hazudik. De a te barátod szerintem nem.

2018. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!