Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő létemre megaláztam magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre megaláztam magam és kezdeményeztem Miután elutasított és nem válaszol az üzenetekre, volt hogy mégis kerestem Újra és újra megaláztam magam. Rakjatok helyre, hogy észhez térjek. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Hogy felejtsem el?
2018. márc. 19. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfelejteni kell, hanem tanulni belőle.
2018. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Húúha. Micsoda megaláztatás, hogy közeledni próbáltál valaki felé.


Mi volt ehhez képest a nyilvános kövezés?

2018. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
De most mi volt a konkrét megalázás? Több info vagy valamit hogy értsük
2018. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%

Igen, nagyon gáz. Pont olyan nyomulás mint itt aGYK-n a sok kis nyomoronc aki privát levelet irogat ismerkedési célból.

Sajnálatból senki nem fog veled kapcsolatot létesíteni. Ha olyan lenne a srác akkor egy párszor megdugott volna és utána dob, de úgy néz ki tisztességes.

2018. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
hagyd csak, lépj tovább, nem olyan gáz, főleg, ha nem a munkahelyeden csináltad:-)
2018. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Gaz. Egyszer eleg lett volna nyitni.
2018. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Én nőként ezért nem kezdeményezek. Ahányszor eddig kezdeményeztem(3-4x), mind rosszul sült el, csak szexre akartak utána. Legyen benned tartás, majd kezdeményez, akinek tetszel.
2018. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ahányszor eddig kezdeményeztem(3-4x), mind rosszul sült el"


Ez férfiakkal is előfordul.

2018. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"Nő létemre megaláztam magam és kezdeményeztem"

Mert térden csúszva vetődtél elé? Vagy mi?


Az viszont már gáz, hogy a "nem"-et nem érted, és olyan szekér után futsz, ami akar felvenni.

2018. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kellemetlen, de mindenkivel megesik aki nem csak ücsörög a gyik előtt és sopánkodik, ja nem, még velük is :D
2018. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!