Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki az egészet?

Figyelt kérdés

Nos hol is kezdjem....talán a konkrét dolgoknál...22 éves szerintem tiptopp lány vagyok, ennek ellenére ha 20 óra munka után lábszaggal eldőltem a kanapén hogy végigpörgessem a közösségi oldalt egy kiadós zuhany előtt, párom azonnal igénytelen gusztustalannak tartott természetesen borzasztó rosszul esett. Sebaj elsiklok az ilyenek feleltt, inkább megfelelek neki. Na de!

Én hogyan közöljek vele a rettenetes szájszagát? 2 éve együtt élünk, eddig inkább elfordultam ha előfordult de mostmár egyre sűrübben. Fogorvoshoz rendszeresen jár ő is de reggel fogat mos és ennyi. Nem dohányzik nem iszik, de borzasztó! A gyomrával vannak és voltak régebben problémák és gyanítom hogy ez is állhat a háttérben de nem megy orvoshoz, mert mire oda jut hogy megmézesse, jobban van....felesleges vitatkozni vele....Mit tegyek? Hogy mondjam neki hogy hanyingerem van a szájszagától? Sőt ha 2-3 percig beszél az egész szobát belepi....


2018. márc. 19. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Bár kellemetlen, de ezt muszáj pacekba belemondani.
2018. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2018. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
ha tovább írod simán behánytam volna
2018. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
De neked ez az igenyszinted, hiszen vele vagy, tehat nincsen problema.
2018. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
És nem tűnik fel nemi, hogy az élettársa sosem csókolózik vele? Érdekes kapcsolat.
2018. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

És hogyan csókolóztok?

Pedig ezt el kell mondani, úgy gondolom normális párkapcsolatban nincsen tabu téma. Főleg hogy ez téged zavar, neki meg egészségtelen...

2018. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ahhh felreertitek! Nem 0-24ben van ez....mikor munkaba megy semmi gond....nem eszik nem iszik kapkod egész délelőtt, én szabadnapos vagyok bemegyek az irodába ahol a telefon ki sem esik a kezéből akkor érzem....hazajön semmi....este megint....


4/5 valamit nagyon rosszul látsz....nekem az igényszintem szerintem 15x nagyobb mint egy átlag embernek....de nem szeretném nagy dobra verni az okát....

2018. márc. 19. 22:35
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Hàny éves?
2018. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Ja, az lehet, csak az az allitolagos hatalmas igenyszint nem latszik am, ha olyan pasassal vagy egyutt, akitol az ember hanyingert kap. Valahanyszor valaki ezt megerzi, ugyis az lesz az elso gondolata, hogy hogy lehetsz olyan igenytelen hogy egy ilyen faszihoz egyaltalan hozzaersz. Aztan ennyit az igenyszintedrol...
2018. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet ezt simán, egyszerűen elmondani? Nyilván fogalmazz enyhén és empatikusan, de mindenképp menjen át az infó. Ez egy probléma. Neked is, neki is. Valahogy meg kell oldani, és ennek az az első lépése, ha kifejezitek, elismeritek, mint problémát. Ha ezen megsértődik, akkor csak gyerekeskedik, segíts neki túllépni rajta. Azzal nem segít, ha úgy tesz, mintha a probléma nem létezne, és bedurcizik, ha valaki szembesíti vele.

Csak egyszerűen, egyenesen.


>párom azonnal igénytelen gusztustalannak tartott természetesen borzasztó rosszul esett


Ráadásul ha ő így áll hozzá, akkor nyugodtan szembesítsd ezzel is. Ne legyél vele hasonlóképpen bunkó, hanem mutasd meg neki, hogy hogyan lehet az ilyesmit felnőttek módjára, empatikus módon kezelni.

2018. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!