Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan létezik, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy valakinek soha semmi baja nincs a kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Mármint olyan dolog, amin változtatni szeretne a kapcsolatban, vagy valamivel nem elégedett.


Sokan tanácsolják itt a kérdésekre hogy "beszéld meg vele" - ilyen egyszerű lenne?


Mi 3 éve vagyunk együtt a párommal. Én el szoktam mondani a problémáimat neki, ha van, vele kapcsolatos vagy valami amin lehetne javítani. Eleinte nem ment, de most már mindig. Viszont ő fordítva nem mond semmit. Szerinte minden rendben van, és ezt nem akarom elhinni néha, hogy mindennel elégedett legyen. Van ilyen? Ti is ismertek ilyen embert/ilyen a párotok?

Nem azért mert veszekedni akarok, vagy problémát kreálni, de amikor van valami amit szerintem meg kell beszélni, szerinte az is úgy van jól, ahogy van... Persze ha már én mondtam, akkor beszélünk róla, de szinte csak én kezdeményezek ilyen beszélgetéseket. Remélem értitek, hogy mire gondolok.


2018. márc. 20. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, aki elfogadóbb és simulékonyabb.
2018. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, te vagy a nő, hát a pasik nem szokták úgy túlbonyolitani a dolgokat, mint mi, szóval az ő szempontjukból tényleg minden rendben lehet. Vagy esetleg a problémát nem tartják akkora nagy kaliberűnek, hogy beszélni kelljen róla vagy egyáltalán problémának nevezzék.


Csinálni nem tudsz semmit, ha ő ilyen...ez nem feltétlenöl baj , feltéve ha valami tényleg nyomasztja de meghagyja inkább magának mintsem elmondaná.


Én az ilyesmit úgy oldom meg, hogy időnként kedvesen megkérdezem, mit tudnék tenni, hogy a kapcsolatunk még jobb legyen, vagy konkrétan megkérdezem, mit gondol erről és arról a dologról (ami esetlen nekem hiányosságnak tűnik a kapcsolatban).

2018. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekunk sincs semmi bajunk, 3,5 eve.
2018. márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ám s még embereknél sem olyan ritka.
2018. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 év alatt kb 2 ilyen beszélgetésünk volt. Semmi problémánk nincs, szépen összesimultunk. 😊
2018. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!