Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatba mennyire fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba mennyire fér bele az "álmodozás"?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal és szeretem, jó vele csak néha elcsábulok és álmodozom másról is. Konkrétan mostanában egy régi exem verte bele magát a fejembe és olyan bűntudatom van miatta. Tudom, hogy ha itt állna előttem és lehetne köztünk valami akkor visszautasítanám, mert csak a barátomra van szükségem. (Nem megcsalásra gondolok, hanem pl.nem is szakítanék a barátommal miatta)

Szerintem csak hiányzik kicsit az újdonság vagy ilyesmi és azért van ez.

Mással is volt már ilyen? Ugye elmúlik?


2018. márc. 21. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Hajaj. Bizony ez mindenkivel megesik. Nyugi, elmúlik... engedd el ezeket az érzéseket, tekints rájuk úgy, mint a felhőkre, mindig jönnek, aztán mindig tovaszállnak.
2018. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Gyakorold érzelmeidet. Álmodozz róla. :)
2018. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én 10 év házasság alatt sosem gondoltam másra. Persze vak nem vagyok, de h el is képzeljem... én a férjemről álmodozok, h mi lesz, ha hazajön este, hogy fog játszani a kislányunkkal, aztán velem... 😄
2018. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen csak nem az exel de rosszul éreztem magam miatta .Néha eszembe jut a személy de közben a pàrom is itt van és ilyenkor próbálom tudatositani magamban hogy elmulik volt ilyen meg lessz is bàr remélem hogy nem.
2018. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem voltak êrzêseim felé de nem mutattam próbàltam a magam módjàn leplezni stb és megijesztett a tudat hogy a parommal is hasonloképp volt zavartak dolgok amiket csinàlt .Ma màr elmult de rossz igy visszagondolni rà ha tehetnêm kitörölném az elmult időszakot .
2018. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!