Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok szerelmeskedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok szerelmeskedni a férjemmel?

Figyelt kérdés
A férjemmel 4 éve vagyunk együtt van egy , egy éves kisfiunk. Mióta megszületett én nem kívánom őt. Ő kíván engem és ezért szerelmeskedünk is minden másnap. Miért nem kívánom? Eddig mindig rendben volt minden. 25 éves vagyok velem van a baj?
2018. márc. 21. 15:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Ha ő nem változott, nyilván veled van a baj.
2018. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Szeretget , csókolgat, de én azt értem ha elalszik a gyerek, én is aludnék legszívesebben. Mert tudom ,hogy fél 12 éjfélkor kel és nekem is kelni kell hozzá.
2018. márc. 21. 15:37
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Fáradtságtól is lehet! Nem vagy nagyon kimerült idegileg, testileg?
2018. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg a férjednek, hogy próbáljon többet segíteni. Vagy vonjátok be nagyszülőket egy kis babavigyázásra, hogy legyen pár szabad órátok.
2018. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Kimerult vagy, nem tudsz rendesen aludni.
2018. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A nagyszülők messze laknak. De ha jönnek látogatóba vagy mi megyünk és azon a 2 napon ők vannak a kicsivel, akkor több idő jut egymásra.
2018. márc. 21. 15:46
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Kellene 1-1 nap saját magadra is. Mikor voltál utoljára fodrásznál, kozmetikusnál, csak úgy vásárolni? Szerintem jót tenne neked egy kis kikapcsolás, mert valószínűleg a feszültség miatt nem kívánod a szexet. 1 éves baba még pici, először a hormonok és a testváltozás cseszik szét az embert, utána meg a nemalvás.

Szerintem nyugi, nem lesz ott semmi gond! Talán tehetnétek a szexet harmadnaponként is, lehet addigra már jobban felélénkülsz.

2018. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
Kérd meg őt, hogy egy hétig ne legyetek együtt. Talán már kötelességnek érzed és nem örömnek. Szokott orgazmusod lenni midnen alakalommal?
2018. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem 1-1 nap pihi kene a kerdezonek, szart sem er. Hanem a ferjenek is MINDENNAP ugyanugy ki kene vennie a reszet a babaval valo foglalkozasbol. Hazajon este, akkor ove a vacsoraztatas, furdetes, fektetes, aztan addig a no osszeszedi magat, nyugiban teazik egyet, amig a baba altatva van addig zuhanyzik... Lefogadom, hogy sokkal tobb kedve lenne egy nyugis kora este utan szexelni. Ilyen ferfival en sem fekudnek le, akinek ez nem alap, hogy a gyerek az o dolga is.
2018. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Meg fogod utálni, ha 2 naponta lefekszel vele úgy, hogy muszáj és nem élvezed.Inkább legyen heti 1-2, de élvezd, kívánd te is.

Amúgy meg egy laza vérvizsgálat, pajzsmirigy is szokott ilyet csinálni, főleg szülés után. 36/N

2018. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!