Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy építsem le a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy építsem le a másik srácot? Rájöttem, hogy nem akarok tőle semmit.

Figyelt kérdés
Nemrég a 4 éves kapcsolatom válságba került, ezért sajnos elkövettem egy nagy hibát, és beszélgetni kezdtem egy sráccal, aki párommal kollégánk. Hosszú ideje szimpatizáltam vele, sajnálatos módon elkezdtem beszélgetni vele, de soha nem találkoztam vele munkahelyen kívül, Facebookon viszont bizalmas témákról beszélgettünk és hülyéskedtünk is. Azonban rövid úton rájöttem, hogy párom sokkal de sokkal jobb ennél a srácnál, de ő most erőszakosan nyomul, olyan témákat hoz fel, amivel kellemetlen helyzetbe hoz. Félek, hogyha megmondom neki, hogy nem akarok tőle semmit, képes és elküldi a barátomnak a beszélgetéseket, amiket ő esetleg félreérthet. Tudom, hogy hülyeség volt vele beszélgetni, de tanácsot szeretnék kérni, hátha van itt olyan, aki volt hasonló helyzetben. 24/L
2018. márc. 9. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a párodnak ugyanezt.

Ha már hülyeséget csináltál, vállald fel, ne sumákolj.

2018. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem is a paroddal beszelj elobb.
2018. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy rá az esély, hogy ezt megtudja. Monnd el a párodnak! Nem volt akkora hiba, mintha megcsaltad volna. Nem voltam még ilyen helyzetben, de szerintem nem fog veled szakítani. Jobban megharagudna, félreértené, ha nem tőled tudná meg.
2018. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Egy valamit árulj már el.

Ha rájöttél, hogy a párod milyen fantasztikus férfi akkor az első kapcsolati válságnál miért egyből egy másik férfival kezdtél párhuzamosan ismerkedni azzal a szándékkal, hogy lecseréld rá a párodat? Nem lett volna jobb ezt a lépést azután megtenni, hogy előbb megpróbáljátok közösen rendbe hozni a kapcsolatot?


Bocs, de jogosan akadna ki a másik srác is. Nyiltan elráncigálod a mézes madzagot addig amíg neked ebből előnyöd származik majd leépíted amikor már nincs rá szükség.

Ilyen hozzáállás után csodálkoztok, ha azt kérdezzük, "hol vannak a normális lányok?"

2018. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

tübndérke, nem te vagy az áldozat, sokkal inkább egy könnyűvérű csajszi.

te manipuláltad, kihasználtad, és valszeg érzelmeket ébresztettél a másik srácba, most meg, hogy eluntad a játszadozást, dobnád, mint egy tárgyat, és aggódsz, nehogy a párod megtudja.

nos, remélem, hogy megtudja!!!

velem nőként ugyanezt megcsinálta egy faszi.

párkapcsolatában szenvedett, nálam kezdeményezett, sok csetelés, mail, romantikus dolgok, majd rájött, hogy mégsem akar kilépni, de engem hónapokon át kihasznált és megvezetett (előadta, h. szakítani készül és boldogtalan a nővel), majd mikor rám unt, kijelentette, hogy én értettem őt félre, ő soha nem is akart semmit tőlem.

mivel írásos nyoma volt ennek ellenkezőjéről, szépen mindent továbbítottam a kedves, de rém ostoba és naiv párjának.

hát, érték őket meglepetések!



te is megérdemelnéd, hogy kiderüljön miket művelsz a párod háta mögött, gerinctelen ember vagy.

2018. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát aki hülyeséget csinál és hűtlenkedik, az megérdemli hogy megszívja.
2018. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én a másik srácnak mindig hangsúlyoztam, hogy sosem csalnám meg a páromat, szándékosan nem találkoztam vele, nem ígértem neki semmit. Viszont hiba volt hülyéskedni is, de nem akartam megcsalni a barátom, semmi ilyesmi nem volt a dologban.
2018. márc. 9. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem történt semmi, lehet jobb lenne, ha te hoznád fel a párodnak a dolgot, és azt is, hogy miért csináltad, amit. Miért érezted válságban a kapcsolatod, mire vágytál, stb. Aztán ha megérti, jó, lehet jobb lesz a kettőtök viszonya, mint valaha, ha nem, akkor tanultál az esetből. A sráctól jót ne várj semmiképp. Ne húzd sokáig, mert most még a kezdeményezés a te kezedben van. Ha minden kiesik a kezedből, előnnyel nem számolhatsz..
2018. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!