Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok szerelmeskedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok szerelmeskedni a férjemmel?

Figyelt kérdés
A férjemmel 4 éve vagyunk együtt van egy , egy éves kisfiunk. Mióta megszületett én nem kívánom őt. Ő kíván engem és ezért szerelmeskedünk is minden másnap. Miért nem kívánom? Eddig mindig rendben volt minden. 25 éves vagyok velem van a baj?
2018. márc. 21. 15:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Volt olyan ,hogy nem egy hétig nem volt semmi és akkor se kívántam. Ha hazaér a párom 5 óra mire bejön hozzánk. Mert nyugodtan kávézik cigizik. Veszélyeztetett terhes voltam mert kinyílt a méhszájam 34. Héten azóta nem voltam sehol, bevásárolni minden reggel a babával megyek. Férjem egész nap dolgozik fáradt nem csinál semmit a babával csak leül velünk egy szobába. Este ha megfürdetem addig felöltözteti még megcsinálom az esti tápszerét.
2018. márc. 21. 19:38
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Nagy baj van a házasságotokkal. Forduljatok szakemberhez!
2018. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Szeretni szeretem, de este 9 óra fél 10 mire elalszik a baba. Én akkor nem vágyom már semmire csak ,hogy össze bújunk és elaludjunk.
2018. márc. 21. 20:08
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jól teszed, hogy lefekszel vele, mert bármikor megtörténhet, hogy evés közben jön meg az étvágy. Amúgy az oka szerintem is a krónikus fáradtság, én nem gyanakszom semmi súlyosra.
2018. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

Fáradtság az oka, és a monotonitás. Ha többet fog aludni a baba, akkor te is jobban leszel szerintem.

Szeded a vitaminokat rendesen? Próbálj meg kicsit többet mozogni, napozni, ha jön a meleg!

2018. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

A bàtyàm is így jàrt.

27 èvesen kèt gyerek utàn közölte a tesómmal a felesège amikor szexelni akart,hogy verje ki magànak.


Elèggè elhanyagolta a bàtyàmat a felesège pedig mindenben segített a bàtyàm nem az a tipikus fèrj volt,aki hazament a munkàból,sört iszogatva nèzte a meccset ès szart bele mindenbe.


Ès mèg a felesège volt megsèrtődve amikor hosszú hónapok utàn a bàtyàm a sokadik próbàlkozàs ès kikosarazàs utàn fèlrelèpett.


Mit vàrt a felesège azt,hogy csomót köt a bàtyàm a farkàra?



Kedves kèrdező.

Neked is csak addig volt jó a pasi amíg gyereket nem csinàlt neked.

2018. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom eldönteni 16-os válaszoló, hogy neked az együttérzéssel vagy az értő olvasással vannak gondjaid. A kérdező nem utasítja el a férjét, a saját libidója miatt aggódik. Ha nem tudsz segíteni csak vészmadárkodni meg szidalmazni, akkor kár itt rontani a levegőt.
2018. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

Ha szülés óta ez van, akkor szerintem hormonok is közre játszanak. Mert egy dolog a fáradtság, de hogy soha nincs kedved hozzá, azt szerintem nem lehet csak arra fogni. Szerintem inkább libidód nincs. Fogamzásgátlót szedsz? Nekem anno az vitte le nagyon, mikor abbahagytam éreztem a változást.

Meg valamit változtass a napirendeden, próbálj meg lepihenni napközben amikor a kicsi is alszik, ne akkor hajszold a házimunkát, mert ez se tartom túl normálisnak, hogy 9-f10-kor már csak az alvás érdekel.

Tudom, hogy mivel jár gyereket nevelni, nekem 3 van, a legkisebb nekem is 1 éves, de a szexet is kívánom, meg este se dőlök ki a gyerekek lefektetése után egyből. Pedig ugyanolyan átlagember vagyok, mint te, vagy bárki más, és a gyerekek sem éppen könnyű esetek.

Szóval én úgy gondolom hogy 1 gyerek mellett nem kellene ilyen kimerültnek lenned, vagy van valami vitamin hiányod, vagy "túlpörgöd" a napot. Ez a fáradtság része, de hogy a férjed nem kívánod, az szerintem egyértelműen hormonális gond. Velem ilyen akkor volt, mikor terhes voltam, főleg az elsőnél, meg fogamzásgátló szedése alatt.

Meg próbálj néha kikerülni a mókuskerékből. Mikor a férjed otthon van, rá kell tudnod bízni pár órára a gyereket, elmenni vásárolgatni, barátnőzni stb.

2018. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót ,mert spirálom van. A fiam 4 óra fél5 kor is kel. Utánna reggel 7 kor, nekem kell vissza altatni, megitatni megnyugtatni. Délben ebéd után alszik, úgy hogy egy órát sétálok vele, ilyenkor még bemegyek a boltba. Nem tudom mi van velem.
2018. márc. 22. 04:19
 20/25 A kérdező kommentje:
4-6 kilométert sétálok mindennap még ettől is többet kellene?
2018. márc. 22. 04:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!