Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Ti cikinek tartanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti cikinek tartanátok?

Figyelt kérdés
ha élnétek egy kapcsolatban és az exetek barátkozni akarna veletek és olyat is mondana hogy hiányoztok?
2010. jún. 10. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérem, valaki fordítsa le, hogy milyen fogalmat rejt maga mögött a "ciki", mint szó. Csak mert már túl sok szövegkörnyezetben olvastam ahhoz, hogy azt jelentse, amire gondolok...
2010. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tartanám cikinek. Sőt, lehet, hogy még jól is esne. De a páromat tuti zavarná:S

19/L

2010. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nézd én egy éve szakítottam az exemmel és heti párszor beszélünk,meg találkozunk,persze a páromat ez zavarja de tudja h semmi olyan kötelék nincs már köztünk,de ha megkér rá hogy ne találkozzak vele akkor természetesen nem .az enyém is sokáig akarta h menjek vissza hozzá,keményen küzdött értem,de mind hiába való volt,mert a páromat szeretem és nem hagyom el csak azért mert az exem kéri.nyugi csak azért kellesz neki mert zavarja hogy van vkid
2010. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ciki~kellemetlen



Én odavissza pofán csapnám (gondolatban persze:P)

2010. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kinyírnám a pasimat ha beszélgetne a volt csajával.. :D meg ő is engem.. :D iszonyatosan féltékeny lennék..és mellesleg a csajjal lenne egy szép kis beszélgetésem..
2010. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírnád magyarul?
2010. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!