Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vészes a múltamban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vészes a múltamban, hogy csaltam már meg valakit, volt szexkapcsolatom is, illetve alkalmi?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban elég kíváncsi természet voltam, ráadádul szörnyen buta és naiv, megtörténtek a felsorolt dolgok. Azóta jó pár év eltelt, felnőttem, lediplomáztam, megkaptam álmaim munkáját, szépen építem az életem és úgy érzem, végre egyenesbe raktam mindent. Viszont a szerelem terén, mikor a múltamra kerül a sor (mivel mindig elmodom és nem ködösítek), akkor hülledeznek, vagy lerib-ncoznak, esetleg ha nem is zavarja annyira, akkor a későbbiekben felhozza, poénkodik vele, volt ilyen eset is. Megértem, hogy taszító, de miért egy fiatal kislányt kell azonosítani egy felnőtt nővel? A legutolsó kapcsolatom kb. 2 éve ért véget, nem szörnyű tettek vagy hibák miatt szakítottunk. Az akkori páromat nem zavarta, megértette és el tudta különíteni a tini éveimet a felnőtt élethelyzetemtől.

Újabban ismerkedéskor nagyon megkapom a múltam miatt a csúnya szavakat, nem értem, miért kell ekkora jelentőséget tulajdonítani a butácska tini korszakomnak. Nyilván nem egy pozitív dolog, de hogy felnőtt emberek le vannak ragadva a sztereotípiáknál és nem tudnak mást szajkózni, csak hogy aki egyszer megtette, megteszi máskor is...



2018. márc. 22. 00:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
42%
Ne ezekkel traktáld, különben is egy nőnek legyenek titkai:)) ... mindenki csinált hülyeséget hidd el..
2018. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
55%
Minek számolsz be részletesen. Nekem ez azért is furcsa, mert én 30 körül jöttem össze a férjemmel. Sem én, sem Ő nem érdeklődtünk a másik múltja iránt. Természetes, hogy volt neki ahogy nekem is! Velem fiatalon az volt a helyzet, hogy nem azok jöttek be akiknek én bejöttem. Szerintem butaság mindenről beszámolni. Ne tedd! Csak magadnak ártasz vele.
2018. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!