Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ad a barátnőm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad a barátnőm az öltözködésre meg a sminkelésre?

Figyelt kérdés
Bármit mondok neki , hogy ne járjon szakadt cuccokba.Rászólok akkor pár napig normálisan jár aztán meg megint kinőtt , kinyúlott , lyukas , varrott holmikban látom.Mit tudnék ez ellen tenni ? Hogyan vehetném rá , hogy kicsit jobban öltözködjön és törődjön magával ?
2008. okt. 28. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
mert igénytelen azért
2008. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatotok előtt nem volt ilyen??? Ha ilyen volt, valamiért mégiscsak beleszerettél, mostmár inkább azon kéne elgondolkozni, hogy miért zavar téged. Esetleg menjetek el közösen vásárolni, vagy dicsérd meg előtte az egyik barátnőjét, hogy milyen csinosan öltözködik. Hátha ettől ő is észbekap.
2008. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen volt a kapcsolat előtt is de bíztam benne ,hogy át tudom formálni.Mégsem.A barátnő dicsérgetésre már gondoltam de az meg még féltékenységet szülne.
2008. okt. 28. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Akkor beszélj a barátnőjével, hogy ő beszéljen a pároddal. Persze az ne derüljön ki, hogy te szervezted meg a hadjáratot:) Menjenek közösen vásárolni, hátha a barátnőd is megújul kicsit.
2008. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki nyiltan, hogy nem tetszik igy. És jobban tetszenek a csinos, nőies nők.
2008. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó az, ha együtt mentek vásárolni. Meg mondtad, hogy van amikor "normálisan" öltözik. Akkor dícsérd sokat, fejezd ki, hogy mennyire tetszik így. Annyira azért csak van hiú, hogy tetszeni akar a barátjának, könyörgöm! Főleg, ha látja, hogy úgy könnyebben beindulsz...
2008. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!